Головна » Пірсинг в пупку – як доглядати?
Пірсинг в пупку - як доглядати?

Пірсинг в пупку – як доглядати?

Пірсинг в пупку протягом багатьох років користується великою популярністю серед жінок. Він чудово прикрашає тіло, а його великою перевагою є те, що він непомітний для навколишніх. Завдяки цьому її може мати кожен із нас. Однак перед тим, як зважитися на прокол пупка, прочитайте, як виглядає процедура, чи болюча вона, які є протипоказання і на що звернути увагу при відвідуванні салону.

Пірсинг – один зі способів прикраси тіла. Більшість з нас робить пірсинг вух. Є й любителі пірсингу губи, носа чи пупка. Пірсинг пупка виглядає круто, тому не дивно, що багато жінок і дівчата досі замислюються про цю процедуру. Що варто знати, перш ніж зважитися на прокол цієї частини тіла?

Пірсинг пупка – що це за процедура?

Процедура проводиться в студії пірсингу. Ви лягаєте на диван. місто проколу спочатку дезінфікує. Потім маркером позначає місце, а потім проколює шкіру стерильною голкою – у випадку з пупком зазвичай проколюють шкіру вище. Одразу вдягає сережку.

Зазвичай сережки виготовляють з титану або хірургічної сталі. Важливо, щоб вони не містили нікелю, на який у багатьох людей алергія.

пірсинг

Чи болить пірсинг пупка?

Те, наскільки боляче буде пірсинг пупка, залежить від вашого індивідуального больового порогу. Більшість людей оцінюють біль на 4-5/10. Деякі студії пірсингу пропонують анестезію. Тоді, в перші дні загоєння, рана може трохи хворіти, а область навколо пупка може бути подразненою.

Цікаво  Нові види манікюру - тенденції та інновації

Скільки часу заживає пірсинг в пупку?

Носити пірсинг на пупку потрібно до повного загоєння рани. У кожного процес загоєння може тривати різний час – зазвичай пірсинг пупка заживає від 3 до 6 місяців.

Як виглядає час після процедури? По-перше, очікуйте, що шкіра в цій області буде хворою, червоною та набряклою. Для загоєння всіх шарів шкіри потрібно кілька місяців (зазвичай не менше двох).

Хороша гігієна важлива для одужання. Майстер повинен навчити вас, як доглядати за раною на пупку. Якщо ні, зробіть наступне: кілька разів на день промивайте проколоту шкіру сольовим розчином. Також в аптеці можна придбати спеціальний антисептичний спрей для ран.

Остерігайтеся препаратів на основі спирту і перекису водню – вони сприяють подразненню. Запам’ятайте, якщо рана почала гноїтися, якщо набряк не спадає або якщо поява пупка починає вас якось турбувати – йдіть до лікаря.

Що не можна робити з пірсинг в пупку?

Після пірсингу пупка уникайте спати на животі й не носіть тісного одягу, щоб не дратувати рану. Також на цей час варто відмовитися від светрів – нитки може зачепитися за сережку.

Скільки коштує пірсинг в пупку?

Ціна пірсингу пупка залежить від пірсинг – студії та її розташування. Найчастіше сережка входить у вартість.

Пірсинг в пупку – протипоказання до процедури

Область навколо пупка погано піддається загоєнню, проколювання їх несе в собі ризик інфікування. З цієї причини вагітним жінкам слід утриматися від пірсингу. Також протипоказанням до пірсингу пупка є цукровий діабет і проблеми зі згортанням крові. Якщо ви страждаєте будь-якими захворюваннями, завжди краще проконсультуватися з лікарем перед даним видом процедури.

Пірсинг в пупку – на що звернути увагу під час процедури?

Стерильною повинна бути не тільки голка, але і все середовище, в якому проводиться процедура. Тому варто вибрати рекомендовану студію пірсингу з великим досвідом.

Цікаво  Зачіски для жирного волосся

Що має вас хвилювати:

  • майстер, який хоче провести лікування пістолетом (категорично не робіть цього);
  • відсутні фотографії проведених процедур в студії пірсингу;
  • майстер не розпаковує інструменти з упаковування після стерилізації на ваших очах;
  • радить промити рану спиртом (категорично не робіть цього);
  • майстер не позначає місце проколу маркером на шкірі (а це повинно бути).

Дивіться також: Пірсинг губи – порад

Прокрутка до верху