Головна » Прикраси для пірсингу – види
Прикраси для пірсингу - види

Прикраси для пірсингу – види

Прикраси для пірсингу – види. Останнім часом приділяють особливу увагу пірсингу як частини б’юті-образу. На сьогодні це не лише прикраси для підлітків, деталь певної субкультури, а й стильний повсякденний аксесуар, що дозволяє підкреслити певну частину тіла та доповнити образ загалом.

Види сережок для пірсингу

фото
 • Штанга. Це проста прикраса, вона є прямою паличкою, з 2 сторін якої можна накручувати кульки та інші бажані накрутки різної форми. Це універсальний аксесуар для різноманітних видів пірсингу. Класична товщина стрижня становить 1,6 мм, а довжина вибирається під конкретний прокол.
 • Лабрет. Подібна прикраса дуже схожа на штангу, тільки на одному кінці знаходиться не накрутка, а плоский диск. В основному такі прикраси використовуються для проколу мочок, хрящів, губ, крила носа.
 • Накрутка – це декоративна частина, яка накручується на штангу, лабрет. Такий елемент може бути виготовлений у вигляді будь-якого символу, кульки тощо. Але в основному накрутки використовуються для площинних проколів. Головна перевага такої прикраси полягає в тому, що вона продається окремо, тому немає потреби постійно купувати цілу сережку і можна міняти декоративний аксесуар під будь-який образ.
 • Банан. Така прикраса відрізняється вигнутою формою і в основному використовується для проколу хряща, пупка, брови. Але використовувати банани тонкого розміру дуже небезпечно, оскільки вони можуть розірвати м’які тканини при різкому ривку.
 • Циркуляр. Ця прикраса представляє закручену штангу практично в повне коло, яке використовується для проколу септуму та інших частин тіла.
 • Ностріл. Цей аксесуар призначений лише для проколу крила носа, оскільки має особливу загнуту форму під порожнину ніздрі. Також існують спеціальні зручні та мініатюрні кільця для носа.
 • спіраль. В основному такий тип прикрас для пірсингу застосовується для розширення мочки вуха. Сережки виконані у вигляді вигнутого конуса, спіралі різного розміру.
 • Твістер. Подібний аксесуар за формою нагадує пружинку і підходить тільки для проколів, що повністю загоїлися.
 • Клікер. Спочатку такий тип прикрас був призначений для проколу септуму, але останнім часом він має попит і для пірсингу пупка, крила носа і т.д. Стандартна довжина прикрас складає 6 мм, а висота може бути різною залежно від моделі.
 • Ретейнер – це рішення, яке використовується у тому випадку, коли неможливо носити стандартні сережки для проколу септуму.
 • Мікродермал. Ця сережка є площинною штангою, один кінець якої імплантується під шкіру, а зверху накручується будь-який декоративний елемент.
Цікаво  Пірсинг вух - поради

Як правильно вибрати прикраси для пірсингу?

Прикраси для пірсингу - види

При виборі конкретної прикраси необхідно не лише враховувати особисті уподобання, а й обов’язково звертатися за порадою до майстра, який знає, як правильно підібрати аксесуар для певної частини тіла.

Крім назви прикраси для пірсингу необхідно звертати увагу і на матеріал виготовлення:

 • Сережки з полу – тетрафторетилену: відрізняються гарною гнучкістю, тому чудово підходять для проколу брів або пупка, нездатні викликати алергічну реакцію або роздратування. Такі прикраси часто використовують для первинного пірсингу.
 • Золото: (переважно використовується сплав 750 проби). Але золоті прикраси не підходять для проколу язика, брів та губ.
 • Медична чи хірургічна сталь: Певні сплави хімічно інертні, тому не завдадуть шкоди навколишнім тканинам.
 • Срібло: Через окислення срібні вироби не використовуються для пірсингу, вони можуть спровокувати нагноєння.

Запам’ятайте, що в новий прокол можна вставляти тільки титан, а після повного загоєння інші матеріали.

Крім цього, при виборі аксесуара необхідно дотримуватися таких правил безпеки:

 • Чистота. Важливо купувати сережки для пірсингу виключно у професійних магазинах, оскільки вони не повинні примірятись, при цьому регулярно очищатися від забруднень, відбитків пальців, дезінфікуватися.
 • Полірування та цілісність конструкції. Прикраса повинна бути добре відполірована, не мати будь-яких засічок або спайок, оскільки може спровокувати механічне пошкодження шкіри або слизових оболонок і спричинити труднощі при загоєнні каналу пірсингу.
 • Форма та розмір. Варто знати, що такі параметри підбираються виключно під анатомічні особливості людини та тільки майстер пірсингу допоможе зробити правильний вибір. Тому треба заздалегідь дізнатися про свої параметри, щоб правильно купити прикрасу.
 • Тип різьблення. Внутрішнє різьблення більш практичне і потрібне, найчастіше застосовується для виготовлення прикрас. Зовнішнє різьблення більш травмонебезпечне.

Читайте також: Пірсинг крила носа – поради та загоєння

Прокрутка до верху