Головна » Вправи для тренування вдома
Вправи для тренування вдома

Вправи для тренування вдома

Вправи для тренування вдома. Стрибки зі скакалкою – ефекти, які можуть надати заняття зі скакалкою, дуже різноманітні. Їх вплив не обмежується тілом, а поширюється на розум і самопочуття. В цьому відношенні стрибки на скакалці нічим не відрізняються від інших видів кардіо тренувань. Схудне, покращує стан, вивільняє ендорфіни та знімає стрес.

Роупджампінг — це легкодоступне і недороге заняття — все, що вам потрібно, це зручне спортивне взуття та скакалка, вона не обов’язково має бути найдорожчою. Стрибати можна вдома, у фітнес-клубі й на природі, та у відрядженні. Це значно полегшує регулярні стрибки, і це основа для того, щоб побачити ефект від стрибків через скакалку.

Підвищення витривалості, тобто працездатності серця і легенів. Стрибки зі скакалкою – чудовий спосіб покращити свою серцево-судинну форму. Завдяки цьому організм здатний працювати ефективніше і довше.

Підтримка спалювання жиру. Роупджампінг – один з найефективніших методів спалювання жиру. Регулярне виконання цієї вправи дозволяє прискорити швидкість обміну речовин і збільшити спалювання калорій. Згідно з дослідженнями, стрибки на скакалці протягом 30 хвилин спалюють близько 400-500 калорій.

Зміцнення м’язів. Під час стрибків на скакалці опрацьовуються м’язи всього тіла, особливо ніг, а також рук і живота. Завдяки цьому їх витривалість підвищується, хоча сила істотно не збільшується – для цього потрібні силові тренування.

Скакалка для схуднення: так, чудова ідея, але не для всіх

Поліпшення координації та балансу. Роупджампінг – це вправа, яка вимагає хорошої координації та рівноваги. Регулярні тренування зі скакалкою дозволяють вдосконалити ці навички, що призводить до кращого настрою та більшої впевненості в собі.

Цікаво  Ранкова гімнастика - комплекс вправ

Зниження стресу та покращення самопочуття. Роупджампінг також є відмінним способом зменшити негативний вплив стресу на організм. Під час тренувань організм виділяє ендорфіни, які покращують самопочуття та знімають напругу.

Профілактика остеопорозу. Всі стрибки, а значить і стрибки на скакалці, сприяють зміцненню кісток, що піддаються підвищеним навантаженням. Стрибки на скакалці дозволяють наситити кістки ніг і хребет кальцієм, що знижує ризик переломів.

Скакалка – ефект через 2 тижні

Багато що залежить від кількості проведених в цей час тренувань, їх тривалості та способу життя, наприклад, дієти. Якщо припустити, що тренування на скакалці проходили не менше 3 разів на тиждень, а стрибун здорово харчувався або дотримувався дієти, то за такий короткий час можна буде помітити поліпшення як самопочуття, так і стан, тобто витривалість організму. Особливо, якщо навчанням користувався новачок.

Також можна помітити перші зміни у вазі тіла, можливо, на цьому терміні її вдасться знизити навіть на кілограм або трохи більше, особливо, якщо це початок лікування для схуднення.

Роупджампінг

Скакалка – вплив на стегна і живіт – вправи для тренування вдома

Стрибки зі скакалкою допоможуть схуднути та підтягнути стегна, а також витягнути й трохи розплющити живіт. Однак найчастіше для його отримання одних тільки стрибків на скакалці недостатньо.

До стрибків на скакалці найкраще ставитися як до виду кардіотренування, яке слід доповнювати силовими вправами, і все це підкріплювати правильним, здоровим харчуванням.

Якщо хтось має на меті схуднення, необхідна скорочувальна дієта, а обсяг фізичної активності має бути значним. Що це означає? Вважається, що в цьому випадку найкраще займатися навіть 5-6 разів на тиждень. Звичайно, це не завжди повинні бути стрибки через скакалку. Хорошою ідеєю буде, наприклад, тренування зі скакалкою 2 рази на тиждень і 3-4 рази на тиждень інший вид активності: плавання, їзда на велосипеді, швидка ходьба, біг підтюпцем тощо.

Цікаво  Йога в ліжку - комплекс вправ

Читайте також: Тренування для схуднення вдома

Прокрутка до верху