Головна » 4 тенденції дизайну інтер’єру, які пануватимуть у 2023 році.
4 тенденції дизайну інтер'єру, які пануватимуть у 2023 році

4 тенденції дизайну інтер’єру, які пануватимуть у 2023 році.

4 тенденції дизайну інтер’єру, які пануватимуть у 2023 році. Якщо ви хочете змінити простір у своїй оселі, надихайтеся останніми дизайнерськими ідеями! Ми пропонуємо, як за кілька простих кроків надати інтер’єрам незвичайного характеру, щоб вони знову стали особливими.

4 тенденції дизайну інтер'єру, які пануватимуть у 2023 році

тенденції дизайну інтер’єру 2023

Новий рік у дизайні інтер’єру — це, перш за все, природний дизайн і дедалі ширше використання прикладних технологій, що полегшують повсякденне функціонування простору. Затишна атмосфера, тепло, що виходить із кожної кімнати, а також комфорт та сучасність – ось ті лейтмотиви, які, на думку експертів, тепер залишаться у наших будинках та залишаться там надовго.

То як отримати ефектний ефект метаморфози вашого інтер’єру? Немає нічого простішого! Представляємо 4 провідні тренди, які допоможуть вам створити унікальний дизайн для вашого нового простору. Вкрай важливо, щоб чотири кути радували око і викликали гордість щодня. З нами ви зможете цього досягти!

Природа будинку

Добре скрізь, але вдома краще. Щоб черпати радість і силу з навколишнього простору насамперед він має діяти на нас заспокійливо, а не пригнічувати. Тому дизайнери цього року пропонують спокійні тони з елементами декору, що відсилають до природи.

Кераміка, дерево, камінь, лоза, бавовна, льон – такі акценти зроблять кімнати затишними та атмосферними. Як доповнення до декору також чудово підійдуть великі екземпляри екзотичних рослин, наприклад, пальми, цитрусові, фінікові пальми або фотошпалери, що відсилають до цієї тематики.

Пекан – сонячний колір – 4 тенденції дизайну інтер’єру

Пекан — медово-гірчичний колір, який цього року лідирує не лише у контексті підбору аксесуарів, а й загалом домінує в інтер’єрі. Сонячні відтінки жовтого надають кімнатам характеру, завдяки чому вони стають більш затишними й водночас дозволяють вдало поєднуватися з квітами землі, тобто. відтінками бежевого, зеленого та коричневого, а також мідного, золотого та білого.

Цікаво  Як підібрати картини для вітальні у класичному стилі?

Якщо ви хочете великих змін, нехай одна зі стін у вітальні буде пофарбована в цей колір. Для консервативніших людей непоганою ідеєю стануть горіхи пекан у вигляді фіранок або невеликих аксесуарів – вази, подушок.

Груви – ритмічні нарізки

Просторові візерунки надають інтер’єру глибини й тим самим роблять плоскі поверхні динамічнішими. Такий акцент у чотирьох стінах – гарний спосіб позбутися нудьги та привнести до кімнат дизайнерський колорит.

Симетричні зрізи також є чудовою ідеєю для поділу зон у квартирі. Рейки відмінно підійдуть для відділення кухні від їдальні або офісної зони від вітальні. Скляні, рифлені поверхні – цікава варіація, яка змінить що існує рішення в дизайні інтер’єру, які стосуються мишки. Що важливо, такі фасони підійдуть до будь-якого стилю.

Розумний будинок – розумний інтер’єр, розумні рішення – 4 тенденції дизайну інтер’єру

2023 – час впровадження інтелектуальних рішень, заснованих на новітніх технологіях, в дизайні інтер’єру. Все це для того, щоб перебування вдома асоціювалося з найвищим комфортом, що дозволяє розслабитися та отримати гарний настрій.

Відтепер кожен пристрій у будинку має не лише виконувати свою функціональну роль, але й поєднувати її з унікальним дизайном. Функціональність та унікальний зовнішній вигляд – це те, на що варто орієнтуватися при ухваленні рішення про покупку!

Прокрутка до верху