Головна » Вправи для схуднення вдома
Вправи для схуднення вдома

Вправи для схуднення вдома

Вправи для схуднення вдома. Як схуднути вдома? Хочеш схуднути живіт? Мрієте про підтягнуту фігуру, але не маєте часу ходити в спортзал? На початку достатньо систематичних занять вдома, щоб схуднути й поліпшити самопочуття. Перегляньте ідеї для домашніх тренувань – кардіо вправи для початківців, вправи для схуднення стегон і преса.

Заняття вдома є чудовою альтернативою тренуванням у тренажерному залі чи фітнес-клубах – заняття вдома можуть принести приголомшливі результати (особливо в поєднанні з правильним харчуванням), а також заощадити час і гроші. Як тренуватися вдома?

Вправи для схуднення вдома – розминка

Завжди починайте вправи з розминки. Виконуйте в послідовності: кола головою, руками, плечима та зап’ястками, повороти, кола стегнами, біг на місці.

Як тренувати живіт?

На початку достатньо простих вправ вдома – без обладнання: традиційні крани (ляжте на спину, зігніть коліна, упріться головою в руки й робіть підйоми тулуба, але не відривайте всю спину від землі), косі. підйоми ніг вгору, вертикальні та горизонтальні ножиці. Почніть з декількох підходів по 10 повторень, вправляйтеся кожні 2-3 дні, збільшуючи кількість підходів.

Вправи для схуднення стегон – вправи для схуднення вдома

Присідання можуть не тільки схуднути стегна і сідниці, а й зміцнити м’язи. Для початку достатньо близько 50 присідань в день – кожен день збільшуйте кількість повторень, щоб досягти мінімум 100. Додатково виконуйте випади (з гантелями) – ця вправа допоможе боротися з целюлітом і зміцнять м’язи ніг.

Кардіотренування – ефекти

Кардіотренування (тренування на витривалість) – це комплекс вправ, спрямований на підвищення ефективності роботи серця і водночас ефективна зброя в боротьбі із зайвими кілограмами.

Цікаво  Як схуднути за допомогою вправ та дієти?
вправи

Кардіотренування – приклади:

  • Біг;
  • марші;
  • Скандинавська ходьба;
  • їзда на велосипеді;
  • заняття на велотренажері;
  • катання на ковзанах;
  • стрибки на скакалці.

Якщо ви намагаєтеся схуднути, варто виконувати тривалі кардіотренування хоча б 2 рази на тиждень. Можна доповнити інтервальними тренуваннями вдома, тобто тренуваннями зі змінною інтенсивністю навантажень, і силовими тренуваннями (один раз на тиждень). Перші ефекти від систематичних занять в домашніх умовах ви помітите вже через місяць. Удачі!

Читайте також: План тренувань вдома – декілька порад

Прокрутка до верху