Головна » З чого зробити годівничку?
З чого зробити годівничку

З чого зробити годівничку?

З чого зробити годівничку? Як зробити годівницю для птахів? Це простіше, ніж ви думаєте. Ви можете використовувати шматки дощок, гілки та шматки дерева, а також пляшки з водою чи їжею.

Якщо ви хочете зробити годівницю для птахів самостійно, вам не знадобиться багато інструментів. У деяких випадках все, що вам потрібно, це те, що у вас є на кухні, і, можливо, ящик або підсобна шафа. Взимку варто забезпечити птахам доступ не тільки до їжі, але і до прісної води. Подивіться, як це зробити.

Можна приготувати годівницю для птахів своїми руками з декількох дощок, які є в магазинах будівельних виробів. Також можна використовувати обрізки та залишки після ремонту, а також гілки та кору дерев. Домашня годівниця для птахів не обов’язково повинна бути складною і разючу – вона повинна мати базову форму і відповідний захист від снігу у вигляді даху.

Дошки можна з’єднати за допомогою цвяхів або шурупів, але доцільно використовувати гарячий або спеціальний клей для дерева. Така годівниця точно буде триматися. Також не забудьте прикріпити до нього міцну нитку і зробити бар’єри на місці насіння. Це дозволить уникнути висипання їжі.

Годівниця для птахів з пляшок

фото

Ви також можете приготувати практичну годівницю для птахів з порожніх пляшок мінеральної води. просто повісьте його на гілку або балконну огорожу, зверху наповніть насінням, а знизу виріжте два маленькі отвори — достатнього розміру, щоб вмістити маленьку пташку, наприклад, горобця, снігура чи синицю.

Якщо ви хочете приготувати більш продуману, винахідливу годівницю з порожньої пляшки, виберіть упаковування для кетчупу. Просто повісьте його догори ногами на міцну нитку та приклейте шматок пластику навколо кінця, що відкривається, бажано гарячим клеєм.

Цікаво  Види хижих птахів - різноманітність та особливості

Також не забудьте вирізати невеликий отвір, через який будуть випадати кісточки й насіння. Таку годівницю можна повісити вдома, на балконі або в лісі чи парку.

З чого зробити годівничку?

З чого зробити годівничку

Щоб приготувати цікаву годівницю для птахів, вам не знадобляться якісь специфічні інструменти. Замість «будиночка» можна приготувати великі закуски, які ідеально підійдуть для морозних днів. Для приготування цієї незвичайної годівниці вам знадобляться насіння або готова суміш для птахів, а також бекон.

Витопити з нього весь жир, а коли трохи охолоне, з’єднати з насінням, щоб вони злиплися. Потім наповніть підготовленою масою великі форми (наприклад, для пряників) або сформуйте обрані форми самостійно. Відставте остигати. Коли маса буде ще досить пластичною, викопайте невелику ямку і протягніть крізь неї нитку.

Готову закуску розвісьте в обраному місці. Можна також розлити суміш по стаканчиках і залишити застигати, а потім винести на балкон або в сад. Ви також можете помістити суміш в апельсинову шкірку, а потім повісити її на шнурки, прикріплені до міцних зубочисток. Птахи можуть сідати на них під час їжі, тому конструкція повинна бути стійкою.

У цю апельсинову годівницю можна насипати розсипчасте насіння. Якщо ви використовуєте сало, не забудьте зробити його максимально натуральним, без штучних добавок. При цьому необхідно забезпечити птахам доступ до свіжої води. Найкраще розмістити його в мисці, біля закуски. Регулярно міняйте воду.

фото

Читайте також: Годівниця для пташок своїми руками

Прокрутка до верху