Головна » Годівниця для пташок своїми руками
Годівниця для пташок своїми руками

Годівниця для пташок своїми руками

Годівниця для пташок своїми руками. З будь-якої пластикової пляшки можна легко і швидко приготувати просту годівницю. Добре підійдуть і менші, але якщо гостей багато, вибирайте п’ятилітрову пляшку. Прикріпіть товсту і міцну нитку або дріт, щоб закріпити годівницю будь-де.

З пластикової пляшки можна швидко і просто створити естетичну і практичну годівницю для птахів, білочок та інших дрібних лісових мешканців. Ви можете додатково обшити його дерев’яними елементами, джутовою ниткою або пофарбувати. Ви обмежені лише своєю уявою.

Приготувати годівницю для птахів з пляшки дуже просто. Зробити це можна кількома способами. Найпростіший – прорізати невеликий отвір в середині пляшки. Він не може бути занадто низьким, щоб конструкція не розвалилася.

Потім насипте пташине насіння і повісьте пляшку на дерево або балконні поручні. Підготовлену годівницю можна додатково обмотати ниткою, щоб вона краще поєднувалася з навколишнім середовищем.

Чим накрити годівницю з пляшечки?

фото

Ви можете покрити прості конструкції вищезгаданою ниткою або фарбою натурального кольору. Якщо вам подобається саморобка, приготуйте трохи складнішу годівницю. Вам знадобляться шматки меблів з дощок або дерева. З’єднайте їх між собою в прямокутник за допомогою столярного клею, а потім помістіть всередину поставлену на голову пляшку (у верхній частині конструкції необхідно буде вирізати отвір).

Насипте насіння в пляшку, потім відкрутіть її й помістіть в годівницю так, щоб частина насіння висипалася на дерев’яну «підставку». Завдяки цьому птахам буде комфортно клювати насіння, а водночас вони будуть захищені від холоду та снігу.

Чи має значення колір годівниці?

Годівниця для пташок своїми руками

Якщо ви вирішили пофарбувати свою годівницю, вибирайте нейтральні кольори. Занадто яскраві кольори будуть відлякувати птахів і лісових звірів. Найкраще вибирати відтінки зеленого, коричневого або бежевого.

Цікаво  Які птахи прилітають до моєї годівнички взимку?

Годівниця для пташок своїми руками – де поставити?

фото

Годівницю для птахів потрібно повісити на видному, але захищеному від вітру місці. Також бажано вибрати місце між гілками, щоб птахи могли вільно сісти на одну з них і дотягнутися до насіння.

Не розміщуйте годівницю поблизу жвавих вулиць або в шумних місцях житлового масиву (наприклад, біля автостоянки чи дитячого майданчика). Шум може змусити птахів не захотіти прилітати.

Читайте також: Якого вихованця вибрати?

Прокрутити вгору