Головна » Якого вихованця вибрати?
Якого вихованця вибрати

Якого вихованця вибрати?

Якого вихованця вибрати? Домашні тварини приносять у наше життя багато радості та любові, але їх купівля повинна бути добре продуманою. Ми розповімо вам, скільки живуть і як доглядати за такими домашніми тваринами, як хвилясті папуги, морські свинки, мініатюрні кролики, хом’яки або собаки та коти.

Якого вихованця вибрати, мріючи про компаньйона? Ніколи не закохуйтеся в певні види (наприклад, карликовий їжак) і породи (наприклад, французький бульдог), поки не ознайомитеся з їхніми вимогами та доглядом. Домашній улюбленець не повинен бути іграшкою чи примхою – він повинен бути другом на довгі роки, тому потрібно ретельно перевірити, що вам потрібно і які умови ви можете створити новому сім’янину.

Якого вихованця вибрати?

Вибір правильного вихованця залежить від того, чи готові ви попрощатися з ним через кілька років, чи хочете, щоб він супроводжував вас дуже довго. Крім того, потрібно подумати про фінанси й догляді за ним. Якщо ви часто подорожуєте, вам буде досить складно доглядати за домашнім вихованцем, який потребує абсолютно щоденного догляду і якого не можна залишати одного більше ніж на добу.

Собаки та коти зазвичай живуть багато років, тоді як хом’яки, кролики, морські свинки та хвилясті папужки лише декілька. Тому варто подумати, чи готові ви взяти на себе відповідальність за догляд за ними. Це новий член сім’ї – вам потрібно ознайомитися з уподобаннями та звичками даного вихованця – наприклад, якщо ви мрієте про хвилястого папугу, знайте, що він ненавидить самотність і варто вибрати двох особин. На жаль, коли помирає один, одразу за ним помирає й інший.

Цікаво  Що робити якщо собака падає і трясеться?

Крім того, врахуйте, що бюджет важливий (включіть не лише ціну домашньої тварини, але і її утримання та потенційне лікування). Також має значення, скільки часу ви плануєте проводити зі своїм вихованцем.

собака

Собака, кіт, а може риба?

Якщо ви хочете домашнього улюбленця, ви можете вибрати собаку чи кота. Або вибрати рибу чи гризуна (наприклад, хом’яка, морську свинку чи щура). Кожна з цих тварин потребує різного догляду та годівлі, тому вам потрібно ретельно обдумати свій вибір.

Найменш вимогливими є рибки в акваріумі, але слід пам’ятати про регулярне чищення і заміні води. Також потрібно дотримуватися правильного часу годування. Набагато більше уваги потрібно приділяти карієсним тваринам, наприклад, морським свинкам, хом’якам, мишам, шиншилам або птахам.

Якщо ви хочете, щоб кіт жив у вашому домі, ви повинні приділити йому хоча б годину в день. Яку ви будете витрачати на догляд, годування та ігри. Безумовно, найбільше часу потрібно собакам, адже близько 2-5 годин на день, іноді навіть більше.

Звичайно, кожен вихованець потребує цілодобового догляду, тоді як спеціальний догляд або годування/вигул можуть займати більше або менше часу.

морська свинка

Якого вихованця вибрати для обов’язків?

Спілкування з вихованцем вдома доставляє масу задоволення і радості, але воно також пов’язане з повсякденними обов’язками. Потрібно пам’ятати про регулярне годування, прибирання, процедури по догляду (наприклад, розчісування шерсті, стрижка кігтів, купання). Регулярні візити до ветеринара, а в разі хвороби – про огляди й приймання ліків.

Гризуни зазвичай хворіють рідше, ніж собаки чи коти, і їм не потрібні часті щеплення. Однак вони повинні регулярно чистити клітку та всі її компоненти, а також замінювати підстилку. Кішка, навпаки, вважається дуже охайною твариною, але вимагає регулярного прибирання лотка і прибирання шерсті. Що залишилася, а також вичісування вихованця (варто пам’ятати, що не кожна кішка або собака охоче проходить цю процедуру).

Цікаво  Як доглядати за домашнім щуром?

Собаку, своєю чергою, потрібно виводити на прогулянку не рідше двох разів на день. А додатково розчісувати та купати не рідше одного разу на кілька тижнів. Деякі власники собак додатково підстригають кігті самостійно, хоча набагато безпечніше віддати вихованця ветеринару або грумеру.

кіт з попугаю

Дивіться також: Гризуни, Кіт та Собака

Прокрутити вгору