Головна » Новий член сім’ї – собака?
Новий член сім'ї – собака

Новий член сім’ї – собака?

Новий член сім’ї – собака

Новий член сім’ї – собака? Собаки були вірними супутниками людини протягом багатьох тисячоліть. Це люблячі, доброзичливі та повні ентузіазму тварини, тому більшість власників собак вважають своїх вихованців справжніми членами сім’ї. Адже не дарма собаку називають найкращим другом людини!

Але перш ніж почнете шукати собаку для притулку, необхідно розглянути кілька важливих моментів.

Що ви повинні пам’ятати, перш ніж приймати собаку до будинку

Завести домашнього вихованця – це рішення, яке повинні приймати всі члени сім’ї разом. Ви повинні жити разом у гармонії та злагоді, тому важливо, щоб кожен усвідомлював безліч обов’язків, пов’язаних з наявністю домашнього вихованця, і був радий вітати нового члена сім’ї вдома.
Собаки можуть жити кілька років і навіть довше, тому рішення завести цуценя не слід спонтанно приймати. Це довгострокове зобов’язання, яке необхідно ретельно розглянути та обговорити. Пам’ятайте: навіть якщо ваші діти просять домашню тварину, ви, ймовірно, нестимете більшу частину відповідальності за її догляд.

Новий член сім’ї – собака

Перед тим, як завести собаку, слід також враховувати такі фактори:

  • Ваш будинок: Собаки потребують простору, щоб бігати, грати та досліджувати нове оточення. Вибираючи між маленьким, середнім і великим собакою, враховуйте брак місця як усередині, так і зовні будинку. Пам’ятайте: невеликий розмір вихованця не обов’язково означає, що у нього мало енергії!
  • Ваш час: Собаки потребують хоча б кількох прогулянок на день, щоб розім’яти кістки й випорожнюватися. Час, проведений разом, також важливий для їхньої освіти, розумової стимуляції та зв’язку між вами — чим більше часу ви проводите разом, тим міцніше вона буде.
  • Ваш бюджет: кожен собака потребує ветеринарної допомоги. має основні потреби, такі як харчування, щеплення, засоби від паразитів, іграшки, догляд і т. д. Майте на увазі, що витрати на це повинні бути включені до сімейного бюджету, щоб забезпечити здоров’я вашого вихованця та щастя. Існує багато різних порід собак, і кожна з них має свої унікальні характеристики. Також необхідно враховувати інші фактори, такі як вік, стать та особистість. Почитайте про різні породи собак і постарайтеся вибрати ту, яка найкраще підійде вашій родині та будинку.
Цікаво  Як вивести бліх у собаки?

Коли обговорюєш ці питання з близькими й всі виступають за появу нового члена сім’ї, постає питання – з чого почати? Де найкраще завести собаку?

Купуйте собаку у заводчика

Авторитетні професійні заводчики гарантують походження своїх собак. Вони часто мають справу з певною породою, як-от лабрадор-ретрівер, німецька вівчарка, йоркширський тер’єр, такса, мальтійська болонка або австралійська вівчарка. Взагалі кажучи, собаки від авторитетних заводчиків перевіряються на наявність генетичних проблем, і ви можете бути впевнені, що маєте справу з професіоналом, який дбає про здоров’я ваших собак у довгостроковій перспективі.
Заводчики, яким довіряють, із задоволенням обговорять обов’язки власників собак та допоможуть вам вирішити, чи підходить конкретна порода для вашої родини та домашнього господарства. Ви можете відвідати й подивитися щенят з їхньою матір’ю, перш ніж забрати їх додому, а заводчик також зможе дати вам пораду після того, як ви привезете собаку до нового будинку.

Прийняття від асоціації допомоги тваринам

Прийняти собаку з асоціації захисту тварин дуже благородний вчинок.

Зазвичай існує великий вибір собак з погляду породи, віку та характеру, і персонал цих установ знає своїх вихованців і зможе порадити вам, які з них найкраще підходять для вашої родини. Собак із таких місць зазвичай прищеплюють, стерилізують та оглядають ветеринари.

Приймання собаки у приватної особи

Можливо, у когось із ваших родичів були цуценята? А може, до ваших друзів прийшов собака? Це може стати чудовою нагодою познайомитися з новим членом сім’ї.

Незалежно від історії вашого вихованця або поточної ситуації, якщо ви заберете цуценя віком до 16 тижнів, у вас буде достатньо часу, щоб він поспілкувався і пристосувався до свого нового будинку.

Цікаво  Як часто потрібно мити собаку?

Незалежно від того, звідки ви взяли свого собаку, пам’ятайте, що наявність тварини у вашому будинку – це спілкування та кохання. Якщо ви зустрінете цуценя або собаку, яка вам підходить і в яку ви одразу закохаєтеся, це, ймовірно, ідеальний вибір!

Які документи треба заповнити

Завжди важливо отримати важливі документи про собаку від попереднього власника. Це, наприклад:

Рахунок-фактура або документ, що підтверджує зміну власника, який може знадобитися для реєстрації тварини,
ветеринарний сертифікат чи паспорт тварини,
свідоцтво про народження або родовід у разі племінних тварин із зареєстрованих племінних ферм,
основна інформація про собаку та її конкретні потреби та уподобання.
Крім того, попросіть кілька порцій їжі, яку ваш вихованець вже з’їв. Це дозволить більш здорової та легкої акліматизації в новому будинку та дозволить вам поступово змінити свій раціон, якщо ви вважаєте це необхідним.

Як побути відповідальним опікуном собаки

Після того, як ви вибрали свого собаку і привели його додому, є кілька простих стратегій, які ви можете використовувати, щоб допомогти їй у цьому переході й забезпечити їй довге та щасливе життя поряд з вами. Для отримання додаткової інформації про цей важливий момент у житті вашого собаки ознайомтеся з нашою статтею «Новий собака у вашому домі».

Чим більше ви знаєте про догляд за собакою, тим міцнішим буде ваш зв’язок і тим більше радості він принесе вашій родині.

Найкращий друг людини – новий член сім’ї – собака

Момент, коли ви запросите собаку у своє життя, стане початком чогось прекрасного. Собаки люблять бути поруч із людьми, бути нашими вірними супутниками протягом тисячоліть. Хоч би який день у вас був, вони завжди зустрінуть вас вилянням хвоста і бажанням вийти погуляти й побути разом. Згідно з дослідженнями, присутність собаки в нашому житті сприяє зниженню стресу, соціально-емоційному та когнітивному розвитку дітей та загальному самопочуттю.

Цікаво  Маленькі породи песиків - топ 11

Як тільки ви вирішили, що настав час випробувати радість від присутності вашого собаки, вашим наступним рішенням буде, куди його взяти. Дізнайтеся якомога більше про варіанти у вашому районі та про те, який собака найкраще підходить для вас та вашої родини. Новий член сім’ї – собака. Прийнявши це рішення, насолоджуйтесь спільним життям. Собака дійсно найкращий друг людини!

Прокрутка до верху