Головна » Що можуть їсти щури? Улюблені продукти щурів
Що можуть їсти щури?

Що можуть їсти щури? Улюблені продукти щурів

Що можуть їсти щури?

Що можуть їсти щури? Пацюки — чудові та розумні комарі. Попри невиправдану погану репутацію, у щурів є свої затяті любителі, які вже не уявляють життя без компанії цих незвичайних тварин. Якщо ви збираєтеся купити щура (а краще відразу два), прочитайте наступну статтю і дізнайтеся, що їдять щура і що їм не можна давати. Це знання важливо, тому що дієта щура визначає її здоров’я та тривалість життя.

Ми розрізняємо диких щурів та фермерських (домашніх) щурів. Дикі щури не зав’язують стосунків із людиною, а збираються поблизу населених пунктів через наявність їжі. Міський дикий щур часто харчується тим, що ми не доїмо, а потім викидаємо у відро для сміття, тобто сміттям. Він також воліє насіння, горіхи, фрукти, овочі та квіти. У раціоні диких щурів немає браку м’яса: щури харчуються безхребетними, можуть полювати пташенят і навіть ловити рибу.

Домашні ж щури походять від лабораторних щурів, які трохи відрізняються за темпераментом від своїх диких родичів: вони більш доброзичливі до людини, зав’язують із нею стосунки й стають дедалі популярнішими серед дітей та дорослих. У них також такі ж потреби у харчуванні, як і у диких щурів, хоча вони споживають менше м’яса.
Варто зазначити, що фермерські щури більш стійкі, ніж їхні дикі побратими, і живуть близько 3 років, що приблизно вдвічі менше, ніж у диких щурів.
проте, велика опірність домашніх гризунів не звільняє вас від ретельного відбору поживних речовин, якими ви повинні постачати свого друга, переважно у вигляді високоякісного корму для щурів.

Що їдять домашні щури?

Їжа, яка буде безпечною та корисною для вашого друга, має бути максимально наближена до їжі, яку цей гризун їсть у природному середовищі. Уникайте продуктів із супермаркету. Зазвичай їхня якість залишає бажати кращого. Крім того, ви не знаєте, в яких умовах зберігалася їжа, що також дуже важливо.

Цікаво  Перуанська морська свинка - все що вам потрібно знати

Раціон щура має бути багатий:

• крупи
• сирі овочі (увага – квасоля, горох, картопля, гарбуз подаються лише у вареному вигляді)
• фрукти без кісточок та шкірки
• насіння
• крупи (пшениця, овес, вівсяні пластівці, насіння соняшника)
• м’ясо (наприклад, відварена курка, тваринний білок також є доповненням до корму для щурів гарної якості)
• зелень (трохи трави, подорожник: бажано домашнього розведення. Категорично не годувати пацюка зеленню, зібраною на дорозі, біля машин, що проїжджають, або великих груп людей ви може продати малюкові важкі метали)
• тверді палички
• варені яйця (невелика кількість)
• деякі молочні продукти

Корми хорошої якості часто містять пребіотики, які піклуються про бактеріальну флору тварини. Крім того, деякі корми тверді, завдяки чому вони запобігають стирання зубів, що постійно зростають, щури запобігають утворенню зубного каменю. Середня денна порція їжі для щура становить близько 15 грамів. Перед подачею на стіл прочитайте важливу інформацію, вказану виробником на пакуванні.

Що можуть їсти щури

фото 2

Доступ до чистої води в напувалці

Пам’ятайте про постійний доступ до чистої води, який забезпечить напувалка . Вибирайте напувалки з верхнім заповненням і кулькою всередині, щоб запобігти капанню і утримувати клітину в чистоті. Не забувайте регулярно мити ємності для пиття та їжі. Щодня міняйте воду.

Ласощі для домашніх щурів та вітаміни

Крім їжі, варто збагатити раціон нашого друга вітамінами та ласощами, наприклад, печивом «Врезеле-Лага» для гризунів, які, крім вітамінів, містять омега-3 кислоти і, що важливо, не містять цукру. Ви також можете вибрати горіхові ароматизатори Vitapol, які підтримують імунну та нервову систему щурів. Крім того, ласощі значно урізноманітнять розваги з вихованцем під час домашніх змагань з аджиліту.

Цікаво  Як дресувати морську свинку?

Що не можна їсти щурам

Те, що щури вважаються всеїдними, не означає, що їм все корисно. Як ми писали, харчування щурів має бути схоже на те, що вони їдять у природних умовах.

Продукти, що шкодять щурам:
• солодощі
• кофеїн
• алкоголь
• салат!
• цитрусові
• кісточки фруктів

Найкраще давати нашому маленькому другові овочі з еко-ферми. Ми подбаємо про те, щоб вони не були обприскані шкідливими пестицидами.

Що можуть їсти щури

Що можуть їсти щури?

Пацюк живе не їжею одного

Правильно збалансований раціон для щура подбає про її здоров’я, імунітет та стан. На додачу до їжі ми радимо також вживати вітаміни та корисні перекушування. Крім того, не забувайте завжди мати доступ до свіжої води. Однак ви повинні знати, що навіть найкраща їжа – це лише один із важливих елементів, який подбає про здоров’я вашого друга.

— стадні тварини, яким потрібний контакт, тому, перш ніж запрошувати друга-гризуна до себе додому, подумайте, чи зможете ви подарувати йому частинку свого життя. Крім того, якщо ви плануєте купити щура, найкраще відразу скласти йому компанію у вигляді другої особини. Пацюк любить бути у групі. Це у його природі. Самотність може турбувати його навіть більше, ніж тимчасовий голод.

Гра з щуром – аджиліті-трек для щура

Щури – неймовірно розумні тварини, яким, як і вам, ніколи не буває нудно. Відмінний патент для спільного проведення часу – аджиліті для щурів, який являє собою смугу перешкод, яку долає ваш герой. Ви можете побудувати смугу перешкод самостійно або за допомогою зоомагазину, де ви знайдете укриття для дрібних ссавців або тунелі.
Дієта дієтою, але щоб ваш друг жив у доброму здоров’ї, йому теж потрібна ваша увага та любов. Їх не замінить навіть найзбалансованіша їжа.

Прокрутка до верху