Головна » Домашні тварини для маленької квартири
домашня тварина

Домашні тварини для маленької квартири

Домашні тварини для маленької квартири. Домашні тварини приносять невимовну радість у будь-який будинок. Якого вихованця завести, якщо мешкаєте в малогабаритній квартирі?

Песик на дивані
Домашні тварини для маленької квартири

Домашні тварини приносять багато радощів на кожен дах. Однак важливо, щоб ваш вихованець відчував себе у вашій компанії так само добре, як і ви в нього. На жаль, маленькі квартири не дозволяють заводити свійських тварин. Однак, якщо ви любитель пухнастих друзів, не обов’язково бути приреченим на самотність у цьому питанні. Декілька видів тварин не будуть заперечувати проти маленького простору, якщо ви забезпечите їм правильні умови та веселощі!

Домашні тварини для маленької квартири

Якщо ви живете у невеликій квартирі, вам не обійтися без собаки чи кішки. Для собаки оберіть невелику породу, яка не вимагає багато вправ. Якщо ви віддаєте перевагу кішкам, необхідно забезпечити вихованця іграшками та кігтеточкою.

Домашні тварини, які є справжніми зірками Instagram. Їхні фото точно піднімуть вам настрій!

Перш ніж завести домашнього вихованця, вам також необхідно визначити, скільки часу ви зможете приділяти йому. Якщо вас немає вдома по 10-12 годин щодня, краще не зважитеся на собаку або кішку, які потребують вашої присутності та уваги. Втім, якщо не собака та кішка, то що?

Гризуни – ідеальний варіант для маленької квартири!

Якщо ви хочете домашнього вихованця, але знаєте, що ні собака, ні кішка не забезпечать потрібних умов, подумайте про гризунів. Вони милі та доброзичливі, вони ручні та схильні до людей, а їхні потреби у житлі трохи менші. Йдеться про вашу квартиру – у кожного гризуна має бути клітка з потрібними розмірами. Які вимоги ви маєте виконати для кожного?

  • Хом’як – клітина з розмірами 60х40 (карликовий хом’як) або 80х40 (сирійський хом’як). За ним потрібен невеликий догляд, йому необхідні хоча б півгодинні прогулянки в день поза клітиною — у спеціальному загоні або на лежанці, що охороняється. Ви можете залишити його одного на кілька днів (з їжею та водою).
  • Морська свинка – клітина для двох свиней (вони стадних тварин) повинна мати площу не менше 100 см. Свиням теж потрібен біг. Часто практикується вільний вигул – морські свинки живуть в окремій частині приміщення, що охороняється, без клітини.
  • Кролик – клітка для кроликів має бути розміром не менше 100 см. Однак багато кроликів живуть без клітин.
  • Пацюк – у щурів (їх має бути не менше 2) клітина має бути двоповерховою – вони люблять лазити. Як і у випадку з хом’яками, основа клітини має бути не менше 80 см. Пацюкам теж потрібні прогони.
Цікаво  Чим годувати декоративного кролика? - що можна, а що не можна давати кролику?

А якщо не собаки, кішки чи гризуни – може, якась екзотична, незвичайна домашня тварина заволодіє вашим серцем?

Дивіться також: Чому кішка не хоче обійматися?

Прокрутка до верху