Головна » Маски для волосся на ніч – кілька порад
Маски для волосся на ніч

Маски для волосся на ніч – кілька порад

Маски для волосся на ніч

Маски для волосся на ніч. Поки ви спите, вони роблять свою справу. Вони глибоко зволожують, розгладжують та відновлюють ушкодження. Прочитайте, чому варто включити їх у свій догляд, і відкрийте для себе 7 кращих косметичних засобів, які роблять волосся таким, як рекламується – блискучим, м’яким і пухнастим.

Маски – ідеальне рішення для волосся, пошкодженого багаторазовим фарбуванням, гарячим укладанням, перукарськими процедурами (наприклад, перманентними), невдало підібраною косметикою або надмірним перебуванням на сонці. В аптеках їх стає дедалі більше. Чому? Тому що, як виявилось, час у догляді має вирішальне значення.

Волосся не відновлюється. Їх зовнішній вигляд – щільність, густота та блиск – залежить як від того, що ми їмо (забезпечуємо порцію вітамінів й мінералів), так і від правильного догляду. Їхнім основним будівельним блоком є білок (кератин), що виробляється волосяними фолікулами. Його втрати можна компенсувати кондиціонером, але якщо вони сильно пошкоджені, незамінними будуть нічні обробки.

Маски для волосся на ніч вимагають залишати на кілька годин – за цей час активні інгредієнти, що містяться в них (у тому числі олія солодкого мигдалю, рицинова олія, олія макадамі, гіалуронова кислота) мають шанс краще проникнути у волосся. Вони закривають кутикули, завдяки чому волосся набувають блиску і здорового вигляду.

Маски для волосся на ніч – як користуватися?

Завжди звертайтесь до рекомендацій виробника. Одні косметичні засоби вимагають змивання вранці, інші – ні. Зазвичай нічні маски наносять на сухе волосся і залишають сохнути при кімнатній температурі. Якщо ви боїтеся забруднити простирадла, покладіть на подушку рушник. Ви також можете обгорнути волосся бавовняним тюрбаном. Систематичні процедури дають найкращі результати. Відрегулюйте частоту нічних процедур відповідно до потреб вашого волосся.

Цікаво  Пірсинг ніс - естетика та самовираження
Прокрутити вгору