Головна » Простий трюк, який не дасть консилеру накопичуватися в зморшках під очима
Простий трюк, який не дасть консилеру накопичуватися в зморшках під очима

Простий трюк, який не дасть консилеру накопичуватися в зморшках під очима

Простий трюк, який не дасть консилеру накопичуватися в зморшках під очима
Простий трюк

Простий трюк, який не дасть консилеру накопичуватися в зморшках під очима. Консилер накопичується у зморшках під очима? Тіктокер поділився хитрим прийманням, щоб попрощатися з проблемою раз і назавжди. Шкіра щоразу буде гладкою, а тіні та припухлості будуть ідеально замасковані. Перевірте, що це таке та які косметичні засоби вам знадобляться для досягнення такого ефекту.

Як наносити консилер під очі, щоб приховати темні кола та мішки – простий трюк

Ми всі любимо відкривати для себе хитрощі, які заощаджують наш час, гроші та покращують наш макіяж. У цьому питанні ми завжди можемо розраховувати на TikTok — за кілька секунд ми знайдемо відповідь на всі питання. Це як безплатний курс макіяжу. Звичайно, не всі вони працюють і дають ті ефекти, якими ми можемо милуватися в короткометражних фільмах, але іноді там можна виявити справжню перлину, яка змінює нашу зовнішність на 180 градусів. Останнім часом новаторський метод “L” – проста техніка нанесення рум’ян, що дозволяє ідеально нанести рум’яна, губ – нічний догляд за потрісканими й сухими губами та нанесення основи за допомогою шпателя. Ще один, з яким варто познайомитись і випробувати, – це новий спосіб нанесення консилера під очі, завдяки якому косметика не злежується.

Щоб спробувати трюк на собі, приготуйте: крем для очей, рожевий консилер, консилер натурального відтінку і лавандову пудру, що розгладжує. У макіяжі використовуються: зволожувальна база – стік, рожевий консилер. Консилер, консилер для очей та пудра.

Почніть зі зволоження – нанесіть невелику кількість крему масажними рухами й дайте вбратися. Потім візьміть рожевий консилер. Розітріть його кінчиками пальців, розітріть, щоб розігріти, і погладьте, починаючи із зовнішнього куточка. Потім нанесіть консилер базового відтінку та розтушуйте його пальцями. За словами TikToker, такий спосіб нанесення – запорука плавного зовнішнього вигляду. Нарешті, посипте шкіру лавандовою пудрою під очима і вуаля – ніяких слідів набряків, темних кіл чи зморшок.

Цікаво  Зимовий манікюр - тренди та ідеї для сезону
Прокрутка до верху