Головна » Жіночі тату
жіночі тату

Жіночі тату

Жіночі тату. Мінімалістичні маленькі татуювання, зроблені тонкою лінією, вже багато років користуються популярністю. Не дивно – ніжні та стримані візерунки виглядають дуже жіночно та є гарною прикрасою тіла. Ви можете мати лише один або декілька в різних місцях. Відкрийте для себе 8 унікальних ідей маленьких татуювань.

Татуювання давно перестало бути лише тим, з чим ми ототожнюємо себе, що нас визначає та відрізняє. Зараз це в першу чергу прикраса, яка може виглядати як коштовність. Маленькі тонкі татуювання, намальовані тонкою лінією, вже кілька років користуються популярністю серед дівчат. Найпопулярнішими візерунками є рослинні та тваринні мотиви, написи, літери та важливі дати. Маленькі татуювання найчастіше роблять на зап’ясті, за вухом, під грудьми, на спині, щиколотках і стопах.

Шукаєте натхнення? Прокрутіть униз і знайдіть найкращі ідеї маленьких татуювань.

Рослини

Рослини

Дуже жіночний і чуттєвий. Міні – тату у вигляді улюбленої квітки – відмінна ідея для першого татуювання.

Місяць

Місяць

Маленьке тату Місяць – чудова пропозиція для всіх мрійників і дівчат, які зачаровані невідомою енергією Місяця.

Написи – жіночі тату

Надписи

Міні – субтитри — чудова ідея, щоб виразити себе. Міні – тату може бути реченням, яке спрямовує вас у житті, або важливим словом. Завдяки цьому він залишиться з вами назавжди й ви зможете в будь-який момент згадати про те, що дійсно важливо в житті.

Хвилі

Хвилі

Варіант для любителів водних видів спорту і для всіх жінок, які люблять моря й океани й зачаровують їх незвичайною енергією.

Серце

Серце

Щось для справжніх романтиків, які мріють про справжнє кохання та чарівного принца. Ви можете татуювати милий міні візерунок будь-де.

Цікаво  Пірсинг у вухах - традиції, сучасність та особливості

Троянда – жіночі тату

Троянда

Один з найпопулярніших малюнків маленьких татуювань, який символізує плотську любов і чистоту. Красиво виглядає на зап’ясті, передпліччі або на ребрах.

Знаки зодіаку

Знаки зодіаку

Знаки Зодіаку також дуже популярні як маленькі татуювання. Найчастіше вони виконуються на зап’ясті.

Букви та цифри – жіночі тату

Букви та цифри

Букви й цифри також є цікавою ідеєю для маленького тату. Це може бути перша буква імені важливої ​​для вас людини (наприклад, мами, тата, друга, партнера), ваш день народження або число, яке приносить вам удачу.

Читайте також: Скільки часу займає татуювання?

Прокрутка до верху