Головна » Зачіски для жирного волосся
Зачіски для жирного волосся

Зачіски для жирного волосся

Зачіски для жирного волосся. 5 зачісок для жирного волосся. Вам потрібно терміново вийти з дому, але волосся жирне і їм не вистачає обсягу? Існують способи зробити це. Зустрічайте 5 стильних простих зачісок, які врятують вас в екстремальній ситуації. Вони ефективно маскують жирні пасма і надають чудового вигляду.

Зачіски для жирного волосся

Бувають дні, коли у вас просто не вистачає кількох хвилин, необхідних для миття голови. Багато хто з нас також бореться з проблемою надмірно жирних пас, догляд за якими вимагає більше часу та зусиль. Коли ви хочете сховати ці недоліки, варто зробити ставку на правильну зачіску.

Кінський хвіст

Одна з найкращих зачісок для жирного волосся – кінський хвіст. Є багато варіацій. Можна зав’язати їх у хвіст, створити кілька хвостиків на різній висоті та скріпити їх в один або зробити так званий кінський хвіст.

Трюк від TikTok для високого та об’ємного хвоста. Працює на всьому волоссі!

Кінський хвіст

5 зачісок для жирного волосся

Коси

Різні типи кісок, наприклад, боксерські кіски, кіски, обрана коса або шип, також відмінно підійдуть для жирного волосся.

коса
Коси

Топ – кнот

Топ – кнот – ще одна стильна зачіска для жирного волосся. Зачісуємо їх гладко назад, включаючи чубчик, який можна додатково закріпити невидимками. Пучок можна скрутити із високого хвоста або заплетеної коси. Незалежно від вибору, це виглядатиме однаково модно та стильно.

топ кнот

Низький пучок

Низький пучок підійде й у кризових ситуаціях. Вона універсальна (підходить до будь-якого наряду та на будь-який випадок) і проста у виготовленні. Досить зробити проділ посередині голови, зв’язати волосся у хвіст, потім туго скрутити й закріпити декоративною шпилькою або зав’язати резинкою.

Цікаво  Актуальний манікюр - тенденції та ідеї
низький пучок
пучок

Мокра італійка

Мокра зачіска ефектно замаскує несвіжі пасма, і водночас забезпечить стильний вигляд. Для досягнення такого ефекту достатньо нанести мус для укладання, віск або гель на вологе волосся, а потім висушити його, акуратно розминаючи.

мокра італійка

Рішення, коли нічого не допомагає? Модний головний убір, наприклад, широка пов’язка на голову, шапка, кепка або шарф.

Шаль для жирного волосся

волосся

Дивіться також: Маски для волосся на ніч – кілька порад

Прокрутити вгору