Головна » Пірсинг хелікс – догляд, прикраси, загоєння.
Пірсинг хелікс

Пірсинг хелікс – догляд, прикраси, загоєння.

Пірсинг хелікс – догляд, прикраси, загоєння. Пірсинг хелікса – це захватний і незвичайний спосіб самовираження, який набуває популярності у світі бодіарту. Хелікс – це тонка хрящова частина вуха, яка знаходиться вгорі вуха, і саме це місце обирається для проколювання. Після процедури проколу вставляється прикраса, така як штанга чи лабрет що надає унікального та оригінального вигляду. Пірсинг хелікса дозволяє виразити індивідуальність та стиль, додаючи яскравості та екзотичності зовнішньому вигляду.

Яка тривалість загоєння?

1

Повне загоєння займає, як правило, близько 6-12 місяців.

Які прикраси підійдуть для нового проколу?

Пірсинг хелікс

Прикраси мають бути прямими, це штанга чи лабрет. І ще, прикраса обов’язково має бути з титану.

Пірсинг хелікс – як довго триматиметься набряк?

2

Найсильніше набряк у перші пару днів. Вухо може збільшитись майже вдвічі, але така реакція нормальна, і лякатися його не варто. Триматися набряк буде не більше одного-двох тижнів.

Чи потрібно прокручувати прикрасу?

Пірсинг хелікс

Прокручувати прикрасу категорично заборонено, оскільки подразнення свіжої рани може збільшити термін загоєння, а також спровокувати збільшення набряку, болючих відчуттів і навіть сприяти попаданню інфекції.

Через який час можна помити голову?

2

Краще уникати контакту з водою протягом кількох днів після проколу. Потім можна буде приймати душ, але важливо не допускати розпарювання рани, а також потрапляння туди мила та інших засобів.

Цікаво  Сучасний манікюр - тенденції, техніки та креативність

Пірсинг хелікс – чи можна носити навушники?

Пірсинг хелікс

Можна носити навушники, але щоб вони не торкалися і не зачіпляли прокол.

Як доглядати?

фото

Прокол – це рана, тому необхідно, по-перше, не заважати процесу відновлення, а по-друге – дотримуватись чистоти рани. Потрібно уникати потрапляння вуличного пилу, не торкатися брудними руками. Дотримання правил догляду допоможе уникнути інфекції та інших проблем.

Для догляду знадобляться мірамістин або фізрозчин, а також пластир.

Потрібно налити фізрозчин у відповідну місткість і повністю занурити в нього розчин на три хвилини, після чого обережно видалити ватною паличкою розмоклі виділення. Залишки розчину обов’язково змиваються водою.

Мірамістином необхідно змочувати ватяний диск або серветку, після чого прикладати її до місця проколу на одну-дві хвилини, щоб знезаразити.

Як позначиться прокол на повсякденному житті?

Пірсинг хелікс

Важливо сприяти процесу відновлення – дотримуватися правильного харчування та здорового сну, пити більше води, підтримувати імунітет. Все це допоможе організму направити всі сили на правильне загоєння рани.

З моменту проколу і до десятого дня потрібно промивати ранку двічі на день, а також робити примочки зі мірамістином щоразу, як потрапить пил і бруд. А проте, користуватися мірамістином частіше двох-трьох разів на день не рекомендується. Рану потрібно буде заклеювати з обох боків пластиром, що вбирає – спочатку постійно, потім тільки перед сном і при прогулянках на вулиці. Вдома і на роботі (якщо чисте приміщення) можна не заклеювати прокол, але обов’язково виключити контакт з будь-якими подразниками.

З одинадцятого і по сороковий день обробка проводиться щодня. Фізрозчин допустимо замінити на слабо концентрований мильний, заклеювати прокол не треба, проте все ще потрібно виключити контакт із зовнішніми подразниками.

Цікаво  Оранжевий манікюр - сплеск енергії та свіжості для ваших нігтів

Після сорокового дня потрібно буде замінити прикрасу (даунсайз), бо первинне загоєння закінчилося, набряк спав, і невідповідна штанга або лабрет може бовтатися і травмувати прокол. Важливо пам’ятати, що не можна носити прикраси, зроблені з невідомих сплавів та матеріалів – це може знову викликати почервоніння та набряк. Обробку варто проводити кілька разів на тиждень.

Пірсинг хелікс – що не можна робити із проколом?

фото
 • Не можна якось смикати й змінювати прикрасу. Щоб прискорити загоєння, потрібно якнайменше турбувати прокол. Крім того, якщо вийняти його раніше, ніж за кілька місяців, це призведе до набряку, і встановити його на місце без допомоги не вийде.
 • Не можна використовувати перекис водню, а також засоби, що містять спирт, і тим більше чистий спирт, будь-які мазі, саморобні або покупні рослинні засоби. Все це може спровокувати хімічний опік, роздратування, алергію чи зараження.
 • Необхідно не допускати попадання в рану косметики та доглядових засобів, щоб не спровокувати алергії чи запалення.
 • Обмежити (а краще виключити) споживання алкоголю, кофеїну та лікарських засобів (які розріджують кров), а також куріння. Приплив крові до ранки та погіршення імунної системи значно сповільнюють відновлення.
 • Як мінімум місяць не відвідувати басейни, лазні та сауни, і два тижні – солярій.

Чи потрібно проводити огляд проколу?

Пірсинг хелікс

Якщо в перші десять днів з’являється сильний набряк, через що прикраса впивається в шкіру, потрібно навідатися до майстра для заміни.

Після сорокового дня, якщо пірсинг не завдає проблем, а набряк спав, потрібно замінити прикрасу.

Як зрозуміти, що прокол не в порядку?

фото
 • Прикраса впивається у шкіру – це відбувається через сильний набряк. У такому разі потрібно зробити заміну прикраси.
 • Якщо прокол болить за пів року – таке буває, якщо рана травмується, а також у разі неправильного догляду. Небезпеки це не краще проконсультуватися з майстром.
 • Якщо біля проколу з’явився наріст – це свідчить про появу келоїдного рубця. Необхідно проконсультуватися з майстром – келоїди не завдають шкоди здоров’ю, але можуть псувати естетичний вигляд, тому вимагати видалення.
Цікаво  Акуратний манікюр - дотримання краси та здоров'я

Пірсинг хелікс – поради щодо догляду

Пірсинг хелікс
 • Краще максимально виключити будь-які контакти із проколом. Дотики призводять до мікроушкоджень каналу, через що уповільнюється загоєння та підвищується болючість.
 • Ідеально буде повністю відмовитися від куріння та алкоголю. Через їх споживання погіршується потік крові та збільшується набряк, що збільшує термін загоєння.
 • Про місткість для фізрозчину краще подбати заздалегідь. Зручно використовувати одноразовий посуд, також підійде стерильна місткість зі скла або кераміки.
 • Потрібно повністю виключити сон на боці, з якого було зроблено прокол, щоб уникнути тиску, а отже, неправильного загоєння.

Читайте також: Пірсинг на брові – догляд, види, прикраси, загоєння.

Прокрутка до верху