Головна » Пірсинг ніс – естетика та самовираження
Пірсинг ніс - естетика та самовираження

Пірсинг ніс – естетика та самовираження

Пірсинг ніс – естетика та самовираження. При виборі прикраси на період первинного загоєння пірсингу необхідно звернути увагу на матеріал, розмір та товщину бажаного виробу. Незалежно від місця проколу, товщина прикраси може бути 1,2, 1,6 мм або більше, але не менше. Довжина підбирається індивідуально, виходячи з вашої анатомії.

Досить часто майстер стикається з тим, що клієнт хоче встановити в прокол невелике та акуратне кільце, але, даний вид прикраси підходить не для кожного пірсингу. І навіть якщо у вашої подруги все загоїлося швидко і здорово, це точно не означає, що кільце можна встановити у свіжий прокол крила носа, наприклад. Проблема даної прикраси полягає у його формі. Воно постійно рухатиметься в каналі, тим самим дратуючи свіжі тканини, можливе виникнення гранульоми. Мало того, кільце послужить чудовим провідником для потрапляння інфекції у свіжий прокол шляхом руху.

Для первинного загоєння слід вибирати титанові прикраси, довжина яких трохи більше, з розрахунком на набряк свіжих тканин. Накрутка підбирається окремо, може бути з титану чи золота. Зверніть увагу на її форму та розмір, щоб не виникало труднощів при подальшій обробці проколу. Майстри студії завжди допоможуть вам з вибором прикраси як у свіжий, так і прокол, що загоївся, виходячи з вашої анатомії та уподобань.

Процедура пірсингу

Перед кожною процедурою майстер стерилізує інструменти, голки, прикраси, рукавички, розмічальний та витратний матеріал. Далі майстер обробляє місце проколу та робить розмітку. Якщо ви плануєте носити кільце у проколі, після загоєння, необхідно заздалегідь повідомити про це майстра. У такому разі розмітка робиться під розмір кільця. Прокол виконується за секунду та безболісно, завдяки професійним голкам з лазерним заточуванням та ковзним покриттям, встановлюється прикраса, після чого канал повторно обробляється шкірним антисептиком на водній основі.

Цікаво  Пірсинг на магнітах - як зробити своїми руками

Як доглядати за свіжим проколом?

Перед обробкою проколу ретельно вимийте руки з антибактеріальним милом, висушіть рушником. Якщо ви виявили скоринки навколо каналу, змочіть загоювальним засобом стерильну бинтову серветку і прикладіть до каналу на 2-3 хвилини. Візьміть ватну паличку, так само змочіть, акуратно приберіть все, що відокремлюється з обох боків. Кратність та тривалість догляду обумовлюється вашим майстром.

При відвідуванні душу акуратно змивайте шампунь, бальзам для волосся та косметику, щоб засіб не попадав на прокол. У період первинного загоєння виключіть ворсові рушники, а також контакт з тваринами, частіше міняйте постільну білизну, дотримуйтесь особистої гігієни.

Будь-якому каналу потрібно дати час сформуватися. Первинне загоєння каналу 3-4 місяці, повноцінне – до року. Після того, як ви виходите з кабінету, подальша доля Вашого пірсингу лягає на ваші плечі. Слідкуйте за станом здоров’я, регулярно обробляйте прокол, частіше мийте руки. Якщо у вас виникли проблеми з пірсингом, обов’язково зверніться до майстра! Не займайтеся самолікуванням!

Пірсинг ніс – що не можна робити зі свіжим проколом?

Протягом першого місяця після проколу необхідно утриматися від відвідування солярію, сауни, басейну, відкритих водойм, гарячої ванни. У жодному разі не чіпайте пірсинг руками, не виймайте і не крутіть прикрасу, не спіть на проколі, будьте обережні з волоссям, одягом, щоб не травмувати канал. У перший місяць після процедури не можна використовувати доглядову та декоративну косметику в області проколу. Не варто вживати міцний алкоголь та енергетичні напої, спазмолітики за три дні до та після процедури. Якщо ви надумали піти до косметолога, обов’язково попередьте його про пірсинг. Пам’ятайте, прокол – це рана, для якісного загоєння якої потрібний час, спокій та чистота.

Цікаво  Ніжні манікюри - дотик елегантності

Пірсинг ніс – даунсайз

На час первинного загоєння прикраса встановлюється трохи довшою, ніж необхідно, оскільки можливий незначний набряк. Через 1-1,5 місяця після процедури слід звернутися до вашого майстра для планової заміни прикраси більш відповідне за довжиною. Якщо вчасно не замінити первинну прикрасу, вона буде травмувати канал, що не зажив, також може змінитися кут проколу. Усі заміни виробляються у майстра! Якщо Ви плануєте носити кільце, заміну на цю прикрасу можна зробити після цілковитого загоєння. Приблизно через 6 місяців після проколу.

Дивіться також: Пірсинг обманка

Прокрутка до верху