Головна » Що потрібно для акваріума?
Що потрібно для акваріума

Що потрібно для акваріума?

Що потрібно для акваріума? Акваріум сам по собі – це ще не все. Щоб деякий час вода в ньому залишалася відносно чистою і створювали належні умови для життя в ньому рибок, необхідно придбати відповідні аксесуари. Питання лише в тому, які саме?

Акваріум з морською водою досить легко облаштувати, через відсутність рослин, але важче підтримувати, ніж прісноводний акваріум.

Якщо ви тільки починаєте свою пригоду з облаштування акваріума, наші поради щодо збору необхідних аксесуарів для вашого акваріума неодмінно стануть у пригоді.

Щоб бути задоволеним своїм акваріумом, вам знадобляться: декоративні аксесуари, помпи та фільтри, акваріумний субстрат і рослини, акваріумні препарати й препарати для рослин.

Декоративні аксесуари

фото

Серед декоративних аксесуарів ви знайдете широкий вибір коренів, замків, печер і скель, серед яких ваша рибка почуватиметься на справжньому морському дні. Однак пам’ятайте, що не варто перестаратися з надто великою кількістю цих елементів – адже рибі потрібен простір для плавання. У цій категорії аксесуарів ви також знайдете шпалери та фони для акваріумів. Ці елементи виготовлені з матеріалів або смол, які безпечні для риб і водночас легко чистяться. Завдяки їх використанню акваріум здається більшим, тому що багато шпалер цього типу створюють враження глибини.

Що потрібно для акваріума? – якість води

Що потрібно для акваріума

Якщо ви хочете розводити риб, вам потрібно дізнатися деяку базову інформацію про фільтри, обігрівачі, помпи, аерацію та освітлення, необхідні для забезпечення комфорту риб. Всі ці елементи необхідно підбирати в залежності від розміру акваріума і виду риб.

Цікаво  Як почистити фільтр в акваріумі?

Акваріумний субстрат і рослини

акваріум

Залежно від розміру акваріума і живучих в ньому риб, ви можете вибрати різні типи субстрату: натуральний кварц, гравій з гравієм різної товщини, а також одного кольору (білий, сірий) або суміш білого і чорного кольорів. Ви також можете вибрати з широкого асортименту кольорового гравію, який доступний у всіх кольорах веселки. Що стосується акваріумних рослин, ви можете вибрати штучні або живі, які будуть рости.

Що потрібно для акваріума? – акваріумні препарати та препарати для рослин

Що потрібно для акваріума

До цієї групи товарів входять солі для акваріумної води, препарати, що очищають воду і збагачують її мінералами. Якщо, крім рибок, ви вирощуєте в акваріумі рослини, вам може знадобитися добриво для цих рослин.

Читайте також: Як вибрати рибок для акваріума?

Прокрутка до верху