Головна » Як вибрати корм для акваріумних рибок?
Як вибрати корм для акваріумних рибок

Як вибрати корм для акваріумних рибок?

Як вибрати корм для акваріумних рибок? В акваріумних магазинах ви знайдете різноманітні корми для акваріумних риб, що відрізняються за складом, формою і консистенцією. Вибір корму повинен узгоджуватися з харчовими потребами даного виду риб і анатомічною будовою їх рота. Яка їжа найкраща для вашої риби? Прочитайте наведені нижче поради.

Вибір правильного корму для акваріумних рибок є ключовим елементом догляду за ними, оскільки харчування визначає їхнє здоров’я і довговічність. Спершу слід враховувати вид риб, оскільки різні види мають різні харчові потреби. Деякі риби віддаватимуть переважно сухий корм, тоді як інші можуть вимагати живого харчування. Також важливо враховувати розмір риб та їхні особливості.

Вибір корму для риб повинен узгоджуватися з харчовими потребами даного виду та анатомічною будовою ротової порожнини.

Сухий корм

фото

Найбільш популярним кормом для риб є гранульований корм – потопальник або пливучий. Пливучі віддаємо рибкам, які харчуються у поверхні води, а потоплені – тим, що живуть у нижній частині акваріума. Якщо у вас багато риби, краще вибирати корм у вигляді таблетки, що клеїться на поверхню. Скло стане хорошим місцем годівлі при різному рівні води, тому ним зможуть користуватися і риби, що живуть у верхніх частинах акваріума.

Пластівчастий корм найбільш корисний для риб, що живуть в товщі води (центрі акваріума), тому що вони спочатку плавають на поверхні, а через деякий час опускаються на дно. Кожна риба матиме можливість поїсти – ті, що живуть під поверхнею, і ті, що живуть глибше. Для травоїдних, м’ясоїдних і всеїдних риб випускаються різні види пластівців. Час від часу рибам даємо сушені дафнії – в їхніх раковинах міститься значна кількість баластної речовини.

Цікаво  Рибки гуппі догляд

Як вибрати корм для акваріумних рибок? – живий корм і овочі

Як вибрати корм для акваріумних рибок

Живі корми дають: водяні личинки, личинки комарів, дафній, личинки мотиля. До окремих видів риби можна подавати листя салату (крім ранньої весни), шпинат, варений на пару, манну крупу варену, пластівці запарені, водорості, пластівці, нежирного м’яса (серце, печінка, яловичина).

Початківцям акваріумістам не варто годувати складнішими кормами, тому що у них недостатньо досвіду в цій області. Загалом, чим різноманітніший раціон, тим краще для наших акваріумних рибок.

Читайте також: Як доглядати за акваріумними рибками?

Прокрутити вгору