Головна » Як вибрати рибок для акваріума?
Як вибрати рибок для акваріума

Як вибрати рибок для акваріума?

Як вибрати рибок для акваріума? Вибираючи акваріумних рибок, слід враховувати кілька моментів. Вони набагато важливіші критерію зовнішнього вигляду риби – якщо вони мені подобаються, я їх куплю.

Вибір рибок для акваріума – важливий крок у створенні успішного та здорового водного середовища. Перш за все, важливо визначити розмір та тип акваріума, оскільки це впливає на кількість та види риб, які можна утримувати. Перед придбанням рибок слід детально вивчити їхні особливості, такі як розмір, темперамент, потреби у харчуванні та вимоги до водних умов.

Пам’ятайте, що не можна змішувати в одному акваріумі мирних риб з активними або навіть агресивними.

Найкраще вибирати риб, яким потрібні схожі умови для існування. Не рекомендую змішувати риб, які живуть при різній температурі води. Безсумнівно, найкраще, коли рибам, які плавають в одному акваріумі, потрібні:

  • Однакова температура води,
  • однакова кількість світла,
  • однакова жорсткість води,
  • однакова кількість рослин.

Важливо також, щоб у риб були схожі харчові переваги – купівля та використання одного корму за раз значно полегшить годування риб.

Характер риби

фото

Пам’ятайте, що не можна змішувати в одному акваріумі мирних рибок з активними або навіть агресивними. Дотримуйтеся правила; спокійний зі спокійним, активний з активним. Приділіть увагу вибору компанії рибкам з красивими довгими вуалями. Багато видів риб нападають на ці красиві екземпляри й кусають їм хвіст. Тому рибкам з такими красивими хвостами потрібно створювати спокійну компанію.

Місце існування

Як вибрати рибок для акваріума

Щоб ваш акваріум виглядав цікаво і чарівно, важливо, щоб рибки, що живуть в ньому, займали різні частини води. Комусь із них було б добре жити на дні, комусь на глибині, а комусь непогано було б і прямо біля поверхні.

Цікаво  Як доглядати за акваріумними рибками?

Як вибрати рибок для акваріума? – інші важливі критерії

рибки

При виборі риби звертайте увагу на такі моменти, як:

  • Необхідний розмір акваріума,
  • розмір риби – особливо якщо це досить великий екземпляр і ваш акваріум заселений у великій кількості, пам’ятайте, що ви завжди можете розрахувати, чи добре буде почуватися в акваріумі інша рибка: один літр води слід використовувати на один сантиметр довжини тіла риби.
  • місце і спосіб розмноження – деякі види потребують, наприклад, схованок, де вони можуть відкладати яйця.

Читайте також: Чим годувати рибок в акваріумі?

Прокрутка до верху