Головна » Чим не можна годувати хом’яка?
Чим не можна годувати хом'яка

Чим не можна годувати хом’яка?

Чим не можна годувати хом’яка? Хом’яки мають велику популярність завдяки своїм невеликим розмірам і низьким вимогам. Дізнайтеся, як годувати свого вихованця, щоб він залишався здоровим і бадьорим.

У домашніх умовах тварини повністю залежать від того, що отримують від господарів. Живучи в дикій природі, вони інстинктивно підбирають потрібні їм інгредієнти. Особливо важливо забезпечити нашого вихованця поживною їжею, яка містить усі поживні цінності у відповідних пропорціях.

Основа – якісне повноцінне харчування. Також пам’ятайте, що кожен вид хом’яків має дещо різні вимоги до балансу інгредієнтів. Джунгарські хом’яки більш схильні до цукрового діабету, тому солодкі закуски потрібно давати обережно.

Основа – якісне харчування!

фото

Подібно до людей, якщо основні страви покривають добову потребу в усіх інгредієнтах, додаткові добавки не потрібні. Цілозерновий, найбільш натуральний корм забезпечить вашого вихованця всім необхідним.

Основою правильного харчування є різноманітність. Основним елементом раціону хом’яка повинні бути зерна пшениці, жита, вівса і проса. У зоомагазинах продаються готові суміші. Вибирайте ті, що мають максимально натуральний склад, тобто без додавання різноколірних чипсів і гранул. Їх можна порівняти зі швидкоїжею в меню людини. Вони мають гарний вигляд і можуть бути смачними, але не додають нічого цінного в раціон і можуть завдати багато шкоди.

Корм найкращої якості доступний в інтернет-магазинах для тварин. Хоча корми зазвичай складаються із суміші зерен, краще не готувати корм самостійно – самостійно приготувати відповідний баланс складно. Попри добрі наміри, це може наражати вашого вихованця на нестачу або ожиріння.

Ви можете урізноманітнити раціон свого хом’яка корисними добавками, такими як насіння льону, горіхи, гарбузове насіння або вівсянка. Ніколи не годуйте свого хом’яка обробленими продуктами з сіллю, цукром або спеціями. Найкращі снеки – це найнатуральніші! У природі жодна тварина не знайде хімічно покращеної їжі.

Якщо ви не впевнені, що можна дати своєму хом’яку, ви можете легко знайти список годування хом’яка в Інтернеті з позначеними відповідними та забороненими закусками!

Чим не можна годувати хом’яка? – овочі та фрукти

Чим не можна годувати хом'яка

Хом’яки не можуть перетравлювати лактозу, тому їм не бажано давати йогурт та інші молочні продукти, а також жовтий сир!

Хом’яки люблять їсти свіжі овочі та фрукти. Їх можна давати щодня в невеликих кількостях. Ці тварини мають тенденцію зберігати їжу (звідси термін «накопичування» щодо людей, які люблять робити запаси), тому особливо важливо регулярно видаляти недоїдені залишки, щоб вони не розкладалися, заховані в куточках клітки.

Цікаво  Що їдять морські свинки?

Перед подачею овочі та фрукти необхідно ретельно вимити й, бажано, очистити від шкірки. Хом’яки люблять моркву, селеру, буряк і яблука. Меню можна доповнити сушеними травами, такими як кропива, кульбаба, м’ята, листя фруктових дерев.

Не можна годувати хом’яка листям салату (він зв’язує занадто багато важких металів та інших шкідливих речовин), сирою картоплею, цибулею, капустою, квасолею, цитрусовими, ківі, авокадо, часником, баклажанами та абрикосами. Вони містять шкідливі речовини, які можуть викликати метеоризм і діарею, а в крайніх випадках навіть смерть.

Дивіться також: Чим годувати хом’яка? – поради щодо харчування

Прокрутити вгору