Головна » Декоративні собаки породи – фото, опис породи
Декоративні собаки породи

Декоративні собаки породи – фото, опис породи

Декоративні собаки породи – фото, опис породи. Декоративні собаки породи завоювали популярність серед любителів собачого світу своєю чудовою зовнішністю та привабливими характерами. Ці породи часто відзначаються компактним розміром, елегантною зовнішністю та надзвичайною приязністю.

Невелике за площею житло, не привід, щоб відмовлятися від собаки, хоча при виборі породи доведеться слідувати деяким критеріям. Собака для квартирного утримання, повинен бути тихим, досить компактним і не схильним до руйнувань (хоча в юному віці навіть спокійні породи можуть псувати речі).

Бішон фризе

фото

Ці мініатюрні, життєрадісні собачки – чудовий вибір. Бішони насолоджуються домашнім затишком і проведенням часу з членами своєї сім’ї, при цьому не вимагають скрупульозного догляду.

Французький бульдог

фото

Веселі, ніжні та дуже мужні собачки — французький бульдог сміливо кидається на захист господаря, навіть якщо супротивник у багато разів перевершує його розмірами. Порода досить тиха, не любить безглуздого гавкоту.

Кавалер кінг чарльз спанієль

фото

Граціозна, доброзичлива і дуже товариська собака невеликих розмірів відмінно підійде для квартири. Кавалери грайливі, відмінно ладнають з іншими тваринами, але можуть бути нав’язливими.

Мопс

фото

Велелюбні, добродушні, бешкетні собаки-домосіди. Улюблене заняття — валятися на дивані з господарем чи дуріти. Дещо ліниві, тому потребують фізичних навантажень. Рідко заливаються гавканням, але видають безліч інших кумедних звуків, на кшталт сопіння, хропіння, сипіння.

Бостон тер’єр

Декоративні собаки породи
Декоративні собаки породи

У США бостон-тер’єрів часто містять як квартирного собаку. Бостони хоч і енергійні, при цьому не схильні до погромів, шуму, агресії, до того ж не мають підвищеного слиновиділення, як більшість бульдогів.

Пудель

фото

Ці кучеряві інтелектуали – чудові компаньйони для проживання у квартирі. На прогулянці він нестримно бігатиме і скакатиме, але вдома це статечний сусід з аристократичними звичками. За належного виховання не шумлять. Потрібний догляд за шерстю.

Цікаво  Найкращі чорно білі породи собак з описом та фото

Басенджі

фото

Собака, яка не пахне і не гавкає – відмінний варіант для квартирного утримання. Також басенджі компактні, не агресивні, але при цьому потребують грамотного виховання. Але майте на увазі — хоча басенджі справді не вміють гавкати, при цьому можуть скиглити й видавати дивні звуки, схожі на схлипування.

Грейхаунд

фото

Ні, ми не збожеволіли: попри статус найшвидшого собаки у світі, грейхаунд воліє валятися на дивані, приблизно 23 години на добу. Англійська хорт – справжній собака аристократів. Стрункі, підсмажені, інтелігентні та неймовірно ввічливі від природи вихованці.

Коргі

фото

Чарівні коргі підкорили серця мільйонів, і у квартирі вони утримуються непогано, хоча диванним песиком «коржиків» не назвати. Це справжня вівчарка, лише маленька, тому так чи інакше доведеться чимало часу витратити на виховання собаки. Потребує активного вигулу.

Читайте також: Відомі породи собак – фото, опис породи

Прокрутка до верху