Головна » Домашні собаки породи – топ 10
Домашні собаки породи

Домашні собаки породи – топ 10

Домашні собаки породи – топ 10. Багато людей хочуть собаку, але часто бояться її заводити, бо живуть у квартирі. Насправді це хибне занепокоєння, враховуючи, що собакам потрібна присутність господаря більше, ніж зелений лужок, яким вони бігають щодня.

Правильно уточнити, що життя у квартирі, навіть маленькій, не повинно бути перешкодою або обмеженням мати чотирилапого друга. Навіть, на думку ветеринарів, собаки будь-якого розміру дуже добре адаптуються до життя у квартирі.

Звичайно, є більш вимогливі породи, яким бажано жити у будинку з садом, але їх не так багато. Дізнайтеся, які собаки найкраще підходять для життя у квартирі і як вибрати вихованця, який вам найбільше підходить.

Мальтійська болонка

Мальтійська болонка

Мальтійська болонка дуже ласкавий собака, який любить свою родину. Тому і через свій невеликий розмір вона підходить для проживання в малогабаритних квартирах. Водночас болонка любить незалежність, тому їй комфортно, коли вона одна вдома.

Бостон-тер’єр

Бостон-тер'єр

Бостон-тер’єр – улюблена порода в Америці. Вона навіть була оголошена офіційним собакою штату Массачусетс у 1979 році. Ця дуже мила собака середнього і маленького розміру – уважний компаньйон, який відрізняється великою жвавістю та інтелектом, а також спокійним темпераментом. Тому пес ідеально підходить для тих, хто живе у квартирі. Його коротка та гладка шерсть не принесе вам незручностей.

Чихуахуа

Чихуахуа

Чихуахуа є найменшим собакою у світі, адже його вага становить від 900 г до 3.5кг. Вона любить бути в компанії, але добре переносить самоту, не завдаючи «шкоди». Чихуахуа буде дуже щасливим, якщо зможе всюди супроводжувати свого господаря, наприклад, у сумочці.

Цікаво  Бігль - опис породи

Німецька вівчарка

Німецька вівчарка

Німецька вівчарка — хоч і великий собака, відмінний для життя у квартирі. Пса легко дресувати та виховувати, тому вона не турбуватиме вас гавкотом, погромами та занепокоєнням. Німецька вівчарка добре ладнає з людьми, особливо з дітьми, до незнайомців ставиться насторожено, але переконавшись, що вони не завдадуть шкоди, не чіпає їх.

Французький бульдог

Французький бульдог

Французький бульдог маленький собака з короткою вовною, з «плоскою» мордою. Це дуже ласкава, розумна порода й одна з найбільш підхідна для сім’ї: їй подобається той факт, що її власник дбає про неї та приділяє увагу. Собака невиліковно грайливий, тому ідеально підходить для тих, у кого є діти. Але й поспати вона теж любить, тому ідеально підходить для тих, хто хоче хвилини умиротворення.

Пекінес

Пекінес
Домашні собаки породи

Пекінес це невелика, але міцна порода, але вимагає догляду за вовною. Вона підходить для життя вдома та дуже мало рухається. Пес милий і насамперед дуже прив’язаний до свого господаря, навіть якщо він не демонструє це повністю. Пекінес не ідеальний собака для дітей, а більше підходить для літніх чи самотніх людей, тому що він не вимагає постійних рухів.

Мопс

Мопс

Мопс невеликий собака, дуже розумний, ласкавий стосовно інших собак, а також з людьми. Як і французький бульдог, він один із найбільш відповідний для сімей з дітьми. Деякі письменники називають його «іграшковим песиком» саме через ці характеристики. Песик рекомендується для проживання у квартирі та тим, хто любить подорожувати.

Йоркширський тер’єр

Йоркширський тер'єр

Йоркширський тер’єр — собака, який через свій невеликий розмір дуже підходить для життя у квартирі, але він потребує руху. Як і будь-якому тер’єру, йому потрібні великі простори, де можна бігати та грати. Якщо пес живе у квартирі, з ним потрібно часто гуляти та бігати. Йоркширський тер’єр дуже велелюбний і ідеальний як для дорослих, так і для дітей. Єдина проблема — він дуже прив’язується до господаря, тому тяжко переживає навіть недовгу розлуку.

Цікаво  Чи можна чіпати цуценят після народження?

Англійський бульдог

Англійський бульдог

Англійський бульдог є лінивим собакою. Вона дуже прив’язана до господаря і тому щаслива бути там, де власник — і в цьому є схожість із французьким бульдогом. Англійський бульдог має чудову перевагу в тому, що він рідко гавкає і не турбує сусідів по кімнаті. Ви легко можете залишити його одного у квартирі, пес скористається можливістю зайнятися улюбленою справою: подрімати в найбільш комфортній зоні будинку.

Метіси

Метіси

Метіси – собаки змішаних порід, вони відчувають неймовірну прихильність до господаря. Це найпристосованіші собаки, оскільки завжди жили у важких умовах. Для них не проблема звикнути до квартири.

Звичайно, неможливо стандартизувати характеристики тварини, яка не належить до певної породи. Вони залежать від генетичної схильності. Але в цих чотирилапих друзях добре те, що, хоч би якого розміру вони були, вони будуть дуже прив’язані до свого будинку та інших домашніх вихованців.

Читайте також: Добрі породи собак – фото та опис породи

Прокрутка до верху