Головна » Пірсинг губи – поради
Пірсинг губи

Пірсинг губи – поради

Пірсинг губи виглядає сміливо і стильно, але вимагає багато жертв. Особливо з точки зору гігієни. Перш ніж прийняти рішення про пірсинг губи, варто знати кілька фактів про нього: як виглядає пірсинг, скільки часу заживає, як доглядати за пірсингом губи й що може статися, якщо процедуру виконати неправильно.

Пірсинг – це широка тема. Все охочіше і сміливіше ми експериментуємо з такою формою прикраси тіла. Окрім популярного пірсингу в пупку, надбрівній дузі або на задній частині шиї (потилиці), губи є цікавим полотном для прикраси. Мода на пірсинг губ час від часу повертається, головним чином завдяки зіркам, які диктують тренди. Тож розгляньмо це трохи ближче.

Сережка в губу – назви

Залежно від розташування сережок вони мають свою професійну назву. Ми розрізняємо:

 • лабрет – сережка, розміщена під нижньою або зверху верхньої губи;
 • штанга – симетрична сережка;
 • медуза — сережка в середині верхньої губи;
прокол губи

Пірсинг губи – як виглядає пірсинг?

майстер спочатку робить місцеву анестезію, потім спеціальними щипцями захоплює губу і, попередньо перевіривши місце, куди буде вставлена ​​сережка, проколює її ін’єкційною голкою і перекладає сережку.

Перед проведенням процедури в перевірених салонах краси необхідно заповнити анкету, в якій основним питанням є відповідь про щеплення від жовтяниці. Процедура пірсингу займає всього кілька секунд, а догляд дуже вимогливий і триває весь час носіння сережки в губі.

Лікування повинно проводитися в авторитетному салоні краси в стерильних умовах і досвідченим майстером. Проводити процедуру самостійно в домашніх умовах категорично не рекомендується. Не можна проводити під час хвороби та під час приймання деяких ліків, також варто відмовитися від алкоголю.

Цікаво  Дизайни манікюру - тенденції

Чи болить пірсинг губи?

Пірсинг губи найчастіше роблять під анастезіею, тому теоретично він не повинен завдати шкоди. Більшість людей відчувають лише легкий укол. Однак це індивідуальна справа і залежить від нашого больового порогу. Деякі люди почуваються дуже незручно. Під час процедури також потрібно бути обережним і намагатися не зачепити пірсинг губи волоссям або светром. Це однозначно подовжить час загоєння та посилить біль. Однак якщо анестезія була проведена правильно і процедура пройшла гладко, ви не повинні цього відчувати.

Цілком природно, що відразу після процедури та протягом наступних кількох днів губа набрякає, що може значно обмежувати повсякденні дії, такі як їжа та пиття. Важливо постійно стежити за місцем пірсингу і ретельно за ним доглядати.

Як доглядати за пірсингом губи після процедури?

Правильний догляд за пірсингом губи особливо важливий протягом перших тижнів. Важливо полоскати рот ополіскувачем після кожного приймання їжі й щоразу промивати місце пірсингу водою. В іншому випадку може проникнути інфекція, що значно подовжить процес одужання.

Пірсинг губи

Скільки заживає пірсинг губи?

Термін загоєння пірсингу губи 3-5 місяців. Важливо не знімати сережку занадто рано, тому що дірка в цьому місці дуже швидко закривається.

Пірсинг – чи боляче?

Звичайно, багато хто проводить такі процедури вдома. Однак вони не мають відповідної кваліфікації, та й умови пірсингу не такі стерильні, як у салоні краси. Через високий ризик ускладнень ми настійно не рекомендуємо користуватися такими послугами. Інвестиція в професіонала точно окупиться.

Чи безпечний пірсинг губи?

До небажаних ефектів, які можуть виникнути після неправильно виконаної процедури, відносяться:

 • Крововилив при проколі великої кровоносної судини;
 • інфікування – якщо умови під час процедури не були стерильними або за раною не був належний догляд після процедури;
 • параліч лицьового нерва – при попаданні нерва;
 • міграція – переміщення сережки;
 • виривання сережки, наприклад, під час сну;
 • сережка вростає в тіло – тоді потрібне втручання хірурга.

Пірсинг губи можна робити після 16 років за згодою батьків.

Пірсинг губи – протипоказання

Протипоказаннями до пірсингу губи є:

 • запалення
 • низьке згортання крові
 • хронічні захворювання
 • алергія на метал
Цікаво  Срібний манікюр - магія срібного манікюру

Читайте також: Як доглядати за пірсингом носа?

Прокрутити вгору