Головна » Пірсинг на магнітах – як зробити своїми руками
Пірсинг на магнітах

Пірсинг на магнітах – як зробити своїми руками

Пірсинг на магнітах – як зробити своїми руками. Не всі люди наважуються на пірсинг. Майже кожен п’ятий прокол інфікується, запалюється, потім перетворюється на шрам. Іноді результат відповідає очікуванням. Пірсинг-обманка дозволяє перетворитися швидко та безболісно, ​​не залишаючи слідів на шкірі.

Існує кілька різновидів імітацій пірсингу. Все залежить від того, яку частину тіла ви хочете прикрасити.

Для вух

фото

Для вух використовують такі різновиди фальшивого пірсингу, як:

 • Кліпса: Допомагає підробити прокол у ділянці мочки вуха. Закріплюється найчастіше за допомогою затиску, іноді трапляються вироби з магнітами. Останній варіант надійніше, та його складніше придбати, т.к. пік популярності кліпс пройшов.
 • Кафи: Прикраси кріпляться за завиток вуха, тобто. його зовнішню частину. Можуть покривати весь периметр або являти собою невелику смужку. Найчастіше виготовляються із недорогих матеріалів, іноді покриваються позолотою. Можна замовити кафи з дорогоцінних металів і за бажання прикрасити їх камінням або стразами.
 • Тунелі: Дозволяють зімітувати пірсинг без розтягування тканин, але без проколу обійтися не вдасться. Найчастіше є вироби у формі гантелі, краї якої широкі, а середина тонка. Отримати найбільш природний результат допомагають невеликі прикраси – діаметром до 1 см. При виборі зверніть увагу на товщину широких частин: якщо вони випиратимуть із вуха занадто сильно, навколишнім стане видно, що це несправжні тунелі.

Для носа

Пірсинг на магнітах

Найчастіше для носа випускають кільця. Такий накладний пірсинг можна зробити самостійно, якщо у вас є дріт. Останню скручують в кільце, що не смикається, потім закріплюють на крилі. Рідше використовують сережки на магніті, які дозволяють зімітувати кульку. Такий пірсинг вважають небезпечним: кріплення ненадійне, тому обманку на ніс можна випадково вдихнути.

Цікаво  Скільки часу займає татуювання?

Пірсинг на магнітах – для губ

губи

Для губ випускають або кільця, або вироби на магнітах. Перевагу краще віддати першим: вони закріплюються надійніше, тому не зіскочать у найвідповідальніший момент. До того ж такий пірсинг безпечніший: нижче ризик випадково проковтнути обманку. Іноді пропонують наклеїти стрази на губи, щоб зімітувати прокол, проте це виглядає неприродно.

На пупок

Пірсинг на магнітах

На пупок найчастіше клеять стрази, іноді закріплюють вироби із магнітом. Це ненадійні типи кріплення. Такий пірсинг для пупка просто загубите.

Технологія кріплення пірсингу

Існують такі способи кріплення обманок:

 • Присоски: Використовуються для імітації пірсингу. Діють як стандартні присоски: при намоканні прилипають до поверхні. Як прикраси використовуються кульки, підвіски, сережки й т.д. У виробів із присосками є 2 мінуси. Перед їдою їх потрібно знімати, т.к. вони можуть відкріпитись при сильному механічному впливі. Його доведеться ховати, оскільки її добре видно під язиком.
 • Магніти: Найчастіше використовуються в прикрасах для губ, вух чи носа. Вироби мають вигляд 2 половинок. Усередині них є джерело поля. Його потужності вистачає закріплення на хрящах. Такого пірсингу не можна торкатися, інакше він може відпасти.
 • Клей: Разом з ним використовують стрази та декоративні камені. Для кріплення застосовують професійний клей для вій. Склад нешкідливий, тому його можна наносити навіть на область губ. Прості стрази та каміння можна придбати у магазині аксесуарів для шиття. У професійних закладах є прикраси в металевій оправі, які складно відрізнити від натурального пірсингу. Фальшивий виріб тримається на шкірі кілька годин. З ним потрібно поводитися обережно: оберігати від води та механічного впливу. У такий спосіб найчастіше прикрашають брови, губи, ніс та живіт.
 • Затискачі: Відрізняються міцністю та безпекою. У подібних виробах немає частин, які б відпасти. Найпростіший варіант – кільця. Їх виготовляють як із золота чи срібла, так і з недорогих металів. Просунуті моделі оснащені застібками із пружинами. Вони підлаштовуються під розмір, але швидше ламаються.
Цікаво  Пірсинг брідж – поради при загоєнні

Пірсинг на магнітах – кріплення

Якщо зона піддається інтенсивному механічному впливу, краще вибрати затискачі. Магніти не рекомендується використовувати для імітації пірсингу носа чи мови.

Пірсинг на магнітах – як зробити самому?

Найпростіший варіант – кільця із затискачами. Такі прикраси роблять із щільного дроту. Її досить акуратно зігнути, щоб отримати готовий виріб. Додатково колечко можна прикрасити декоративним камінням. Інший нескладний спосіб перетворити себе – використання страз та клею.

Можливі такі варіанти кріплення:

 • Пупок: Переважно клейкі стрази або магніти, можна вибрати невеликий затискач. Кільце триматиметься гірше.
 • Мова: Краще придбати прикрасу на присосці. Під час розмови чи жестикуляції намагайтеся не показувати нижню сторону мови, інакше люди помітять фальшивку. Магніти на цій галузі тримаються гірше.
 • Брова: Найпопулярніший варіант – стрази та клей. Можна використовувати обманки як кільця, але їх доведеться додатково фіксувати клеєм. Краплі мають бути невеликими, інакше імітація буде видно.
 • Вухо: Найбільш ефектно виглядають кафи. Жінкам краще підійдуть ті, що передбачають наявність невеликого проколу. Вони, як і штучні тунелі, є вузька частина. Вона не вимагатиме широкого отвору і виглядатиме максимально натурально. Добре підійдуть кільця із затискачами або акуратні тунелі.
 • Ніс: Популярні кільця з затискачами. Стрази виглядають неприродно, а магніти можуть підвести будь-якої миті. Якщо робити септум, перегородку не буде видно.
 • Губи: Простіше приклеїти стрази, але більшість вирізняють підробку. Більш натурально виглядають кільця та магнітний пірсинг.

Головне правило непомітного носіння – обережність. Намагайтеся менше піддавати пірсинг механічному впливу, не торкайтеся і не намагайтеся пересунути. Якщо обманка прикріплена до тіла, віддайте перевагу вільному одягу: через обтислу жорстку тканину пірсинг швидко відпаде

Дивіться також: Пірсинг септум – поради

Прокрутка до верху