Головна » Білі породи собак
Білі породи собак

Білі породи собак

Білі породи собак вражають своєю вродою і характером, а також різноманіттям за розміром та характеристиками. Однією з найвідоміших білих порід є Самоїд, з його пухнастою білою шерстю та дружнім характером. Італійський грейхаунд, також може мати білий окрас, виглядаючи благородно та елегантно. У ряді порід, таких як Сибірський хаскі чи Західносибірська лайка, можна знайти білі окраси серед інших варіантів. Важко не згадати про білого тер’єра, представника, який не лише вражає своєю зовнішністю, але і славиться відважністю та енергією. Взагалі, білі породи собак привертають увагу своєю естетикою та різноманіттям характеристик, від чого вони стають відмінними компаньйонами для різних типів власників.

Біла швейцарська вівчарка

фото

На думку багатьох, немає собаки краще за вівчарку. Здається, у цій породі зібрані найцінніші якості «найкращих друзів людини», вони ніби втілюють собою відданість і шляхетність. Пропонуємо помилуватися «зимовою» вівчаркою – білою швейцарською. Чи не так, красуне?

Бедлінгтон тер’єр

фото

Складно придумати казковішого собаку, ніж бедлінгтон тер’єр. Вона одночасно нагадує пуделя та овечку, в її шорстку так і хочеться закопатися! Але будьте певні, у характері бедлінгтона немає жодного сліду овечої лагідності. Ці гарні білі собаки стануть на захист свого господаря як грізний лев, не залишивши ворогам жодного шансу!

Бішон фризе

Білі породи собак

Хто це у нас? Маленька сніжинка? Це крихітна красуня – бішон фризе, одна з найкрасивіших мініатюрних порід у всьому світі. Від неї складно відірвати око, та й чи потрібно? Милуйтеся на здоров’я!

Хаскі

фото

Хаскі подобаються навіть тим, хто ніколи не любив собак. Воно й зрозуміло, ви тільки погляньте на цих північних красунь – не закохатись неможливо! А якщо вони ще й на санях вас прокотять!

Цікаво  Маленькі пси породи - фото та опис

Самоїдська лайка

фото

Самоїдська лайка – безумовно найпівнічніша, найсніжніша та найпухнастіша біла собака! Гладити її м’яку, білу вовну можна до нескінченності! Багато собаківників вважають, що самоїди – найкрасивіші собаки в усьому світі. Що ви про це думаєте?

Цікаво, що це одна з найстаріших порід собак, яка зберегла свій первозданний вигляд. Історія самоїдів налічує кілька тисяч років. З давніх-давен вони служили кочовим племенам і повною мірою виправдали звання «найкращих друзів людини». Їм є чим пишатися!

Читайте також: Бійцівські собаки породи

Прокрутка до верху