Головна » Білі собаки породи
Білі собаки породи

Білі собаки породи

Білі собаки породи. Білі собаки завжди привертають увагу своєю вишуканістю та елегантністю. Однією з найвідоміших порід з білісіньким забарвленням є Самоїд, представник якої вражає своєю м’якістю і пухнастістю. Білій шерсті цих собак притаманна не лише бездоганна чистота, але й неповторна гра світла, що надає їм неймовірної грації. Білі собаки породи Мальтійський бішон також визначаються своєю невеликою зростом та вишуканою зовнішністю. Вони нерідко стають справжніми компаньйонами, завдяки своєму веселому характеру та лагідності. Однак, попри їхню зовнішню вразливість, білі собаки відзначаються великою різноманітністю порід та характерів.

Тварини-альбіноси, білий колір яких обумовлений відсутністю пігменту, що барвить, можуть з’явитися в будь-якій породі собак в результаті генетичних мутацій. Але існують породи собак, для яких білий колір вовни не виняток, а правило.

Різне поєднання генетичного спадкового матеріалу може призводити до білого забарвлення шерсті собак. Наприклад, генетичні особливості альбіносів призводять до повної відсутності барвника пігменту в шерсті, райдужній оболонці очей, шкірі та пазурах. Таких особин вирізняють червоні очі. Однак, якщо собаківники говорять про білих собак, вони, як правило, мають на увазі тварин із темним кольором очей.

Акбаш

фото

Акбаш – відноситься до дуже древніх собак. У перекладі турецької мови назва породи означає «біла голова». Тому ми можемо бути впевнені, що ці собаки завжди відрізнялися білим забарвленням. Це вівчарський собака, який любить простір і відмінно ладнає з іншими тваринами. Живучи в замкнутому просторі, такий собака сумуватиме, буде млявим і пригніченим.

Акбаш – лідер, схильний до домінування, тому ця тварина підійде лише сильним і досвідченим господарям, які зможуть взяти під контроль свавільний характер досить великого собаки. Власнику акбашу постійно доведеться показувати своєму собаці, хто господар. Багатьом господарям подобається невелика рухливість цих собак. Вони активні лише перший рік життя, коли вони постійно вимагають уваги та контролю. Дорослі собаки люблять повільні прогулянки.

Цікаво  Чи можна собакам полуницю?

Аргентинський дог

фото

Аргентинський дог вважається єдиною офіційно визнаною породою, виведеною в Аргентині. З’явилися ці собаки, яких називають аргентинськими мастифами, в 1920-х роках. Аргентинський дог став результатом змішування генетичного матеріалу десяти порід собак. Фізичну силу і сміливість дав бійцевий собака Кордови, який сам став результатом змішування іспанських мастифів, бультер’єрів, старих бульдогів та боксерів. Зростанням аргентинський дог завдячує німецькому догу, витривалістю та білим забарвленням — великому піренейському собаці, потужністю — бордоському догу, швидкістю — ірландському вовкодаву, а гарному чуттю — англійському пойнтеру.

Собаки були виведені на полювання, вони легко навчаються і добре соціалізуються. Всупереч грізній зовнішності, цих собак ніколи не використовували для участі в боях, хоча зустрічаються особини з домінантним характером, які потребують спеціального дресування. За межами Аргентини цих собак використовують переважно як компаньйонів, яким фізичні дані дозволяють успішно охороняти господаря.

Бішон фрізе

Білі собаки породи

Бішон фрізе (бішон фризе або французька болонка) — невеликий веселий грайливий собака, для якого допустимо тільки біле забарвлення. Бежеві або рудуваті плями допустимі лише у цуценят. Інша відмінна риса вовняного покриву цих собачок – кучерявість. Бішон фрізе перекладі французької означає кучерява болонка.

Французькою болонкою називали декоративну собачку білого кольору з сильно кучерявою вовною, яка поєднувала в собі ознаки бішона і болоньеза (італійської болонки), що призвело до деякої плутанини. До речі, больньєз – це ще одна порода, стандарт якої передбачає чисто білий колір вовни.

Угорський кувас

фото

Угорський кувас Угорський кувас або просто кувас – порода, виведена в Угорщині для охорони худоби. Крім чисто білого кольору допускається бліда слонова кістка.

Це невибагливий у змісті собака, дуже вірний і доброзичливий. Їй потрібна увага господаря і деякий простір, щоб розім’яти кістки. Як будь-який інший великий собака, кувас потребує правильного виховання, при якому може стати відмінним компаньйоном і охоронцем.

Цікаво  Бішон фрізе - елегантний та життєрадісний

Читайте також: Білі породи собак

Прокрутка до верху