Головна » Великі породи псів
Великі породи псів

Великі породи псів

Великі породи псів. Собаки здавна були покликані захищати людський дім та допомагати йому у господарстві. Не дивно, що з часом з’явилися дуже великі породи, які могли виконати цю функцію сповна. Сьогодні ми покажемо вам сім порід найбільших собак у світі.

Німецький дог

фото
 • Висота в загривку: дівчинка 71-81 см, хлопчик 76-86 см.
 • Вага: хлопчиків 55-90 кг, дівчат важать від 45 до 60 кг.

Німецькі доги вважаються найвищими собаками у світі. Багато хто з них потрапляв у книгу рекордів Гіннеса. Донедавна рекордсменом вважався німецький дог Зевс. Його висота в загривку досягала 111,8 см, а стоячи на задніх лапах він був 2,20 метра.

Зараз рекордсменом є дог Фредді, який, до речі, ще й один із найстаріших псів своєї породи.

Попри свої жахливі розміри, німецькі доги дуже слухняні, спокійні та добрі.

Тибетський мастиф

фото
 • Висота в загривку: 61-71 см.
 • Вага: 64-78 кг до 110 кг.

Тибетський мастиф одна із найдавніших порід, призначення якої було охороняти територію господарів. Це і пояснює їх послужливу вдачу і доброту до господарів. А от до чужих пси можуть виявляти агресію, захищаючи свій дім.

Окрім величезного розміру, порода ще й дуже дорога. У 2011 пса викупив магнат. Він віддав за свого нового улюбленця 1,5 мільйона доларів.

Англійський мастиф

фото
 • Висота в загривку: близько 75 см.
 • Вага: 75-110 кг.

Ця порода заслужено мати звання «Найбільший собака у світі». Вона також призначена для охорони території, чим і обумовлений їхній зовнішній вигляд. Характер псів сміливий, врівноважений, миролюбний. Хоч вони готові захистити свого господаря.

Цікаво  Найкращі породи собак - розумні, віддані, красиві, великі та сильні

У книгу рекордів потрапив собака на прізвисько Айкама ще в 1989 році. Його вага складала 115 кг, при зростанні 94 см.

Іспанський мастиф

Великі породи псів
 • Висота в загривку: хлопчик не менше 77 см, дівчинка не менше 72 см.
 • Вага: дівчинка 52-77 кг, хлопчик 90-100 кг.

Продовжує черга величезний мастиф іспанець. Спочатку він виводився для захисту худоби диких тварин. Він досить стримано ставиться до чужих, але дуже лагідних зі своїми господарями. Потребує постійної ласки й турботі. Загалом, це задоволена рідкісна порода, яка нечасто зустрічається за межами Іспанії, що й обумовлює дорожнечу собак.

Сенбернар

фото
 • Висота в загривку: хлопчик 70-90 см, дівчинка 65-80 см.
 • Вага: 64-120 кг.

Сенбернари входять до п’ятірки найбільших порід собак у світі. Це гірські провідники-рятувальники, які раніше допомагали знаходити вночі зниклих. Сьогодні ж домашні улюбленці відрізняються спокоєм, повільністю та приязність не лише до дорослих господарів, а й дітей.

Сенбернар на прізвисько Бенедикт потрапив у книгу рекордів Гіннеса, як найважчий пес у світі. Його вага становила 166 кг.

Алабай

фото
 • Висота в загривку: дівчинка 60-69 см, хлопчик 65-78 см.
 • Вага: дівчинка 40-65 кг, хлопчик: 50-79 кг.

Алабаї чудово справляються з охороною та варти. Їхні тіла досить мускулясті, а характер вибуховий. Хоч вони та здаються неповороткими, але насправді вони чудові захисники зі швидкою реакцією.

Найбільшим псом з породи вважається собака на прізвисько Бульдозер. Його максимальна вага становила 130 кг. Можливо, це завдяки тому, що його господар давав йому регулярні навантаження з обтяжувачами.

Ірландський вовкодав

Великі породи псів
 • Висота в загривку: хлопчик 81-86 см, дівчинка не менше 71 см.
 • Вага: хлопчик 54,5 кг, дівчинка 40,5 кг.

Ця порода собак королівська кров, яка носить статус однієї з найвищих у світі. Раніше вони полювали на вовків та інших диких звірів. Зараз домашні улюбленці дуже спокійні й добродушні, добре ладнають із дітьми. Хоча їх досить складно утримувати та виховувати без попередньої підготовки.

Цікаво  Коли можна віддавати кішок і собак?

Один з найвідоміших вовкодавів — пес на прізвисько Клеон. У 2017 році його внесли до книги рекордів Гіннеса за неймовірно довгий хвіст — цілих 76 см.

Читайте також: Білі собаки породи

Прокрутка до верху