Головна » Британські породи собак
Британські породи собак

Британські породи собак

Британські породи собак. Британці відрізняються любов’ю до собак, тому не дивно, що Великобританія є родоначальницею понад п’ятдесят різних порід. Деякі з них не тільки набули популярності за межами країни, а й стали по-справжньому культовими.

Одна з найвідоміших британських порід, насамперед завдяки тому, що коргі є улюбленицями королеви Єлизавети II. Виведені як пастуші собаки, вони заслужили любов мільйонів як чудові компаньйони.

Англійський бульдог

фото

Справжній джентльмен – консервативний, елегантний, незворушний та неймовірно імпозантний. Виведений для цькування бугаїв, бульдог зараз – це добродушна і мила собака, що стала одним із символів країни.

Англійський фоксхаунд

Британські породи собак

Виведений для полювання на лисиць, цей собака відрізняється рішучістю, ласкавістю, кмітливістю і трохи впертістю. їм необхідні виснажливі та тривалі прогулянки.

Британські породи собак – англійський кокер-спанієль

фото

Ця порода, яка була виведена для полювання на болотяного та польового птаха, у наші дні неймовірно доброзичлива, чуйна та відкрита. Кокер-спанієлі – чудові вихованці, які обожнюють і дорослих, і дітей.

Англійський сетер

Британські породи собак

Сетер – одна з найстаріших порід мисливських собак. Це добрі та виконавчі вихованці, здатні стати не лише другом, а й чудовим сторожем. Вони спокійні та дуже товариські, люблять багато блукати, копати та стрибати.

Бордер-коллі

фото

Свою назву порода отримала від місця, де було виведено – на кордоні Англії та Шотландії. Вона належить грицикам, відрізняється неймовірним інтелектом і здатна запам’ятати безліч слів і команд. Це активні, працьовиті та дуже життєрадісні собаки.

Британські породи собак – бігль

Британські породи собак

Спочатку гонча, ця порода підкорила мільйони людей у всьому світі. Собака весела і неймовірно добра, це розумний і відданий компаньйон. Біглі часто працюють в аеропортах, оскільки мають неймовірний нюх, але не виглядають лячно.

Цікаво  Собаки для алергіків

Шелті

фото

Батьківщиною цих собак є Шотландія, де їх розводили як пастухів та сторожів. Вони спритні, мають високий інтелект і дуже легко навчаються. Шелті грайливі, при цьому чудово ладнають з дітьми.

Шелті часто плутають із собаками інших порід, наприклад, коллі.

Британські породи собак – джек рассел тер’єр

Британські породи собак

Ці тер’єри, які не терпіли нудьги, були виведені у Великобританії спеціально для полювання. Зараз це чудові міські чи сільські супутники, і компанія джек рассела гарантує вам увагу та дружню розмову навіть у незнайомому пабі.

Читайте також: Американські породи собак

Прокрутка до верху