Головна » Чи можна пускати собаку в ліжко?
Чи можна пускати собаку в ліжко?

Чи можна пускати собаку в ліжко?

Чи можна пускати собаку в ліжко? Мати собаку – це багато обов’язків, але, перш за все, велике задоволення. Стосунки з домашнім улюбленцем приносять задоволення і багато радості, змушуючи нас дивитися на життя більш життєрадісним. Вихованець, який відправляється в новий будинок, швидко стає повноправним членом сім’ї. Не дивно, що багато власників домашніх тварин люблять спати зі своїми вихованцями.

Чи можна пускати собаку в ліжко? – переваги сну з собакою

фото

Загальноприйнята думка на цю тему говорить, що собака не повинна лізти в ліжко. Кажуть, негігієнічно. І так, це може бути так. Однак, якщо собака доглянута, регулярно купана й очищена від глистів, сон з нею може принести багато користі! Читайте далі!

Сон з собакою може бути особливо корисним для людей, які страждають від хронічного стресу, проблем зі сном і поганого настрою. Присутність домашнього улюбленця гарантує зниження напруги, підвищення рівня гормонів щастя, а отже, кращий настрій і легше засинати!

Домашні тварини також можуть позитивно впливати на людей, які борються з депресією. Догляд за домашнім улюбленцем і його присутність у повсякденному житті можуть ефективно підтримати професійну терапію. Бути зі своїм вихованцем і навіть спати з ним ідеально, особливо для людей, які страждають від самотності.

Собака в ліжку – ідеальний компаньйон для холодних людей! Температура тіла собаки трохи вище, ніж у людини. Це приблизно 38,5 градусів. Це означає, що ваш вихованець буде виробляти тепло, яке може бути особливо корисним у холодну пору року.

Сон із собакою може бути корисним для дітей, підлітків і навіть дорослих, які відчувають тривогу перед тим, як заснути. Собака дуже пильна навіть під час сну. У разі будь-якої можливої ​​загрози він негайно реагує. Завдяки цьому компаньйон собаки почувається в безпеці. Діти, які бояться темряви, цінують, що поруч є такий захисник.

Цікаво  Що робити якщо у собаки болять зуби?

Дозволяючи собаці спати з вами, ви зміцнюєте ваші стосунки з вихованцем. Ваш вихованець прекрасно розуміє, що ліжко – це особливе місце на вашій території. Якщо ви дозволите йому час від часу заходити на цю зазвичай заборонену територію, ви дасте йому відчути, що він важливий для вас. І перш за все, ви доставите йому величезне задоволення, за яке він вам неодмінно відплатить!

Читайте також: Чи можна спати з собакою?

Прокрутка до верху