Головна » Чи можна спати з собакою?
чи можна спати з собакою?

Чи можна спати з собакою?

Чи можна спати з собакою? Хоча в минулому більшість собак були на вулиці в розпліднику, сьогодні це вже не так. Собаки переїхали в наші домівки, щоб скласти нам компанію. Сон із собакою має певні переваги, але й недоліки. Тут є ризик зараження. Однак якщо ви та ваша собака здорові, то переваги переважують можливі недоліки.

Сон з собакою і хвороби

Якщо у вашої собаки є хвороба, малоймовірно, що ви можете заразитися нею. Вірусні захворювання зазвичай не передаються від людини до тварин і навпаки. Тому ви можете почуватися в безпеці в цьому відношенні.

собака

Бактерії можуть становити загрозу

Але це інакше з бактеріями, які може поширювати ваша собака. Вони можуть бути на ньому або в ньому (це бактерії, які собака з’їсть).

Ці бактерії містяться в сирому м’ясі. Хоча вони можуть викликати захворювання у собак, у більшості випадків цього не відбувається. Вони містяться в собачих фекаліях, які ми повинні прибирати за собаками. Тому завжди бажано мити руки після контакту з фекаліями собаки (навіть якщо він непрямий), перш ніж торкатися обличчя або починати щось їсти.

Коменсальні бактерії, які живуть на собаках, не завдаючи їм шкоди. Але, на жаль, вони можуть спричинити інфекцію або захворювання у людей. У людей може спричинити низку захворювань від інфекцій шкіри та ран до пневмонії.

чи можна спати з собакою?

Чи можна спати з собакою? – краще спати

Однак, попри зазначені вище ризики, також правда, що сон із собакою може принести певні переваги. Одним з них є, наприклад, кращий сон, як показали кілька досліджень. Людина і тварина насолоджуються близькістю один одного, їм комфортно і розслаблено. Тому він краще спить. Собаки приваблюють запахи своїх господарів, а також вважають за краще спати на підвищених місцях. Але ви повинні враховувати, що, крім собаки, ви також будете спати з великою кількістю шерсті, яка вибивається з її шкіри.

Цікаво  Найкращі чорно білі породи собак з описом та фото

Дивіться також: Чому собака гавкає?, Як охолодити собаку? Поради та Чи можна собакам помідори?

Прокрутка до верху