Головна » Як зрозуміти що кіт вас любить?
як зрозуміти що кіт вас любить

Як зрозуміти що кіт вас любить?

Як зрозуміти що кіт вас любить? Кажуть, коти несправжні. Але власники цих вихованців з цим категорично не згодні. Вони придумали твердження, що кішка навіть здатна виявляти вам любов. Звідки ти це знаєш? Зверніть увагу на наступні моделі поведінки вашої кішки!

Зоровий контакт

Хоча зоровий контакт з деякими дикими тваринами небажаний, оскільки ця тварина може сприйняти це як агресію, це не стосується кота. Власне, за допомогою очей ваш улюбленець дарує «котячий поцілунок». Цей стан виникає, коли ви дивитесь на кішку очима, і вона повільно закриває та відкриває очі. Кішка робить це тільки з людиною, яку любить і якій довіряє.

Удар головою

Іноді кіт підходить до вас і врізається в вас головою. Ви часто будете гладити її за це, і це правильно. Цей удар головою або тертя щоками об вас пов’язане з тим часом коли кіт був ще маленьким кошеням. Вона наштовхнулася на інших кошенят і свою котячу маму. Якщо ваш кіт так наштовхується на вас і треться об вас щоками, сприймайте це не як напад, а як знак прихильності та любові. Кішка хоче «позначити» вас своїм запахом.

Облизування – як зрозуміти що кіт вас любить?

Кішки ретельно доглядають за собою, щоб мати гарну шерсть. Якщо вони поширюють цю турботу на свого власника, вони знову демонструють йому свою любов. Таку кішку ви обов’язково розчешете, тому що вона вам довіряє і любить довіряти вам догляд за своєю шерстю. Витримати котяче облизування досить складно, тому що у кішок дуже грубий язик. Намагайтеся не реагувати роздратуванням.

Цікаво  Породи котів з короткими лапами - унікальні домашні улюбленці

Годування

Якщо вам доводилося спостерігати, як кішка годує своїх кошенят, ви могли помітити, що ці кошенята стискали передніми лапками область живота матері. Навіть після закінчення грудного вигодовування коти можуть таким чином «зростати» передніми лапами. Це приносить їм задоволення та відчуття безпеки. Кіт, який так «місить», щасливий. Це може зробити й з вами. Знову ж таки, це може бути неприємним, оскільки іноді вони, на жаль, також прикріплюють свої кігті.

Показує живіт

Незалежно від того, чи це кіт, чи собака – якщо домашній улюбленець показує вам свій живіт, це найвищий знак довіри. У цей момент коти настільки розслаблені, що це вже неможливо. Увага! Це вам не стимул гладити їх животики ! Тоді кішка могла вас вкусити.

Нявкання і мурчання – як зрозуміти що кіт вас любить?

Якщо ви розмовляєте з котом і він коротко нявкає у відповідь, він почувається комфортно. Муркотіння, як правило, є ознакою того, що кішка щаслива. Коти муркочуть, коли їх гладиш.

Котяче привітання – як зрозуміти що кіт вас любить?

Коли ви приходите або повертаєтеся з вулиці, кіт вітає вас, ходячи між ваших ніг і скручуючи хвіст навколо ваших ніг. Вони часто нявкають на це. Ось так кішка вітає свого улюбленого господаря. Однак іноді вони також можуть показати, що вони голодні або потребують свіжої води.

Читайте також: Чи можна кошенятам коров’яче молоко?

Прокрутка до верху