Головна » Чи можна кошенятам коров’яче молоко?
Чи можна кошенятам коров'яче молоко

Чи можна кошенятам коров’яче молоко?

Чи можна кошенятам коров’яче молоко? Годування кошенят, безсумнівно, дуже специфічно. Вони потребують правильного догляду. Важливу роль відіграє їх раціон. На жаль, просто так їх нічим не нагодуєш. Серед громадськості поширений міф про те, що кошенят годують молоком. Це дурниці, які накопичувалися роками й шкодять кошенятам. Тому ми не лише зосередимося на його спростуванні в наступних рядках.

Чим довше грудне вигодовування, тим краще

Ідеально не відлучати кошеня від матері-годувальниці занадто рано. Вже протягом першого тижня кошенята, які знаходяться на грудному вигодовуванні, повинні збільшити свою вагу вдвічі. Зазвичай кажуть, що кішка росте приблизно в п’ятнадцять разів швидше за дитину. Приблизно на третьому місяці життя кошеня починає звикати до твердої їжі. Якщо відучити кошеня від молока матері раніше 12 місяців, то можете бути впевнені, що у нього будуть дуже неприємні проблеми зі шлунком. Крім того, кошеняті буде не вистачати великої кількості вітамінів та інших речовин, які підтримують його імунну систему.

Коров’яче молоко не може бути особливою заміною

Якщо кошеняті не вистачає материнського молока, категорично не заповнюйте цей недолік коров’ячим молоком. Це не має сенсу. Це пояснюється тим, що він містить лактозу, яку коти, безсумнівно, дуже погано переносять. Він для них просто не засвоюється.

кіт

Годувати необхідно кілька разів на день – чи можна кошенятам коров’яче молоко?

У кошенят порівняно невеликий шлунок. Тому годувати її потрібно кілька разів на день маленькими порціями. Маленькі коти легко можуть їсти до шести разів на день. Кішка – це звір, і в її раціоні повинні бути білки тваринного походження. Завдяки їм формуються м’язи та у кішки вистачає енергії. Але обов’язково уникайте подачі великої кількості субпродуктів. Це завдає великої шкоди. Приблизно з четвертого-п’ятого місяця раціон годівлі слід скоротити до трьох разів на добу. Навчіть котів регулярності. Завжди давайте їй їжу в один і той же час, щоб вона звикла до цього і потім не сталося, наприклад, що вона навчилася просити їсти навіть дуже рано вранці. З сьомого місяця кішки розділіть корм на дві порції й така частота годування вже повинна залишитися на все життя кішки. Завжди кладіть їжу для кошеняти в одне й те саме місце.

Цікаво  Чому кішка не хоче обійматися?

Дивіться також: Зміна харчування кота – поради

Прокрутити вгору