Головна » Як заспокоїти собаку під час грози?
Як заспокоїти собаку під час грози

Як заспокоїти собаку під час грози?

Як заспокоїти собаку під час грози? Гроза – це джерело страшних звуків, яких бояться не лише діти, а й дорослі – і навіть домашні тварини. Причина цього полягає в тому, що гучні звуки й часто раптові удари, які видає небо, також супроводжуються візуальними ефектами – мерехтінням через блискавку. Окрім цих впливів, стресом для собак є ще один фактор: зміна тиску. Деякі собаки також чутливі до нього. Ви не можете відучити собаку боятися грози, але є кілька хитрощів, якими ви можете його полегшити.

Як розпізнати страх перед грозою?

Іноді це очевидно – як тільки починається шторм, ваша собака скиглить, гавкає або просто ховається. Але у деяких собак це може бути слинотеча або дихання. У такому стані собаки часто уникають контакту з людьми. Менший страх проявляється нервозністю собаки, яка ходить по дому і неспокійна. Ознакою страху також є опущені вуха і піджатий хвист. Також в очах собаки можна помітити страх.

гроза

Планувати заздалегідь – як заспокоїти собаку під час грози?

Якщо ви бачите наближення шторму, не бажано виводити собаку на вулицю. Якщо ваша собака звикла до двору, немає шкоди впустити її в кімнату, де вона зможе перечекати грозу. У закритій кімнаті він почуватиметься безпечніше. Звуки шторму тут менш гучні. Ідеально підходять кімнати без вікон, де не видно навіть блискавки. Якщо очікується гроза, бажано заздалегідь вивести собаку на прогулянку.

Цікаво  Як зрозуміти що кіт вас любить?

Не нав’язуйте йому свою присутність

Є собаки, які люблять підходити до вас і притискатися до вас, коли їм страшно. Якщо ваша собака не належить до цієї групи, залиште її там, де вона сховалася, і не гладьте її. Коли він відчує вашу присутність, він прийде сам. Ви можете полегшити ситуацію, запропонувавши собаці іграшку.

Привчіть собаку до грози

Добре привчати собаку до штормів ще з дитинства. Відтворюйте йому звуки шторму (з розумною гучністю), які ви можете завантажити з Інтернету. Щоб маленький песик приємно асоціював звук грози, можна запропонувати йому ласощі від цих звуків.

Як заспокоїти собаку під час грози

Зберігай спокій – як заспокоїти собаку під час грози?

Якщо насувається шторм, собака це відчуває. Чоловік це сприймає так само, іноді він може поводитися не найкращим чином, і стрес стає ще сильнішим. Коли наближається шторм, будьте спокійні та повільні. Говоріть з собакою тихо, щоб вона знала, що не відбувається нічого незвичайного. Якщо він жадає вашої компанії, ви можете погладити його і тихо запевнити, що все гаразд.

Змагатися з шумом

Якщо причиною страху вашої собаки перед бурею є шум, то ви можете спробувати зменшити страх, увімкнувши телевізор. Він може грати голосніше, ніж ви звикли, щоб заглушити саму бурю. Ви також можете знайти звуки, які розслаблюють собак.

Читайте також: Чи можна спати з собакою?

Прокрутка до верху