Головна » Як вивести бліх у собаки?
Як вивести бліх у собаки

Як вивести бліх у собаки?

Як вивести бліх у собаки? Майже кожному власнику собаки відоме видовище, коли ваша собака сидить і наполегливо чеше задню лапу. Це точно означає, що щось свербить – і це можуть бути блохи. Ми повинні якнайшвидше вжити заходів, тому що це неправда, що блохи – це проблема лише для собак. Крім того, вони швидко розмножуються, тому чим швидше ми діятимемо, тим швидше буде їх видалення. На ринку є багато препаратів. Це не випадково. Блохи можуть стати причиною багатьох проблем.

Що потрібно знати про бліх

Блохи менші за 4 мм, тому ми легко можемо їх помітити в шерсті темної собаки. Зазвичай блоха коричнево-сірого або чорного кольору, під час годування червоніє. Іноді ви можете помітити маленькі чорні кульки, які застрягли в шерсті вашого вихованця. Це блошиний послід. Блохи живуть не тільки в шерсті вашого вихованця, але і в різних куточках його загону, будки або ліжка. Якщо ви маєте справу з блохами, слід орієнтуватися на саму собаку, а також місця, де вона найчастіше відпочиває. Самка блохи може відкладати від 20 до 50 бліх на день.

пес

Небезпека бліх

Чим такі небезпечні блохи? Це в першу чергу спосіб їх годування. Блохи вгризаються в шкіру собаки, що спочатку проявляється сверблячкою. Собака починає дряпатися, іноді та кусатися. Таким чином, маленька рана може перерости у велику рану, навколо якої хутро рідшає. Ця рана може інфікуватися. У зоні ризику такі захворювання, як алергічний дерматит або анемія. Але блохи також є одними з проміжних господарів собачих ціп’яків. Вилизуючи й прокушуючи шкіру, собака заносить цього паразита у свій організм. Стрічкові глисти можуть пошкодити серце, легені, нирки та мозок собаки. Неліковані стрічкові глисти можуть навіть вбити собаку.

Цікаво  Обов'язковість намордника: які породи собак мають носити намордник

Домашні засоби від бліх – як вивести бліх у собаки?

Якщо ви не хочете інвестувати в комерційні засоби від бліх, ви можете покластися на деякі домашні методи. Коротко кажучи, швидкість є нашим союзником, тому замість того, щоб шукати засіб від бліх, ви можете використовувати те, що у вас є під рукою:

  • Ефірні олії – кедра або лаванда не пахнуть для бліх. Якщо у вас під рукою є ці трави або їх ефірні олії, ви можете ними скористатися. Це неінвазивний і ефективний метод. Вони відлякують, але не вбивають бліх. Тому він діє більше як профілактика, ніж як розв’язання проблеми.
  • Харчова сода – змішайте харчову соду з водою, щоб вийшла густа паста. Змастіть уражене місце на шкірі собаки й залиште на 20 хвилин. Потім вмитися теплою водою. Це ідеальний засіб від сверблячки (його також можуть використовувати люди). На жаль, це не розв’язувати проблеми з блохами.
  • Оцет – змішати з водою в рівних пропорціях. Помістіть суміш у пляшку з пульверизатором і розпиліть нею шерсть собаки. Блохи не люблять запах оцту. Однак багато власників помічають, що собаки теж не люблять запах оцту. Крім того, навіть зараз мова йде більше про профілактику, ніж про вирішення.

Дивіться також: Як заспокоїти собаку під час грози?

Прокрутка до верху