Головна » Як часто потрібно мити собаку?
фото

Як часто потрібно мити собаку?

Як часто потрібно мити собаку? Кожен власник собаки, напевно, вже замислювався про те, як часто потрібно мити його собаку. Не кожна собака любить, коли її миють. Якщо ви будете регулярно щотижня готувати ванну для свого чотириногого друга, ви також можете завдати йому шкоди. Зрозуміло, що коли собака виходить на прогулянку, їй байдуже, забрудниться вона чи ні. Він просто пробігає кожну калюжу, не проти багнюки й навіть із задоволенням катається в смітті. То чи варто мити його після кожної прогулянки?

Як часто?

Неможливо точно визначити, як часто ми повинні мити собак. Є різниця в тому, короткошерста чи довгошерста собака. Людина з довгим волоссям вимагатиме набагато більше роботи та частішого миття. Однак не завжди потрібно мити собаку цілком. Наприклад, якщо грязь прилипла тільки на лапах собаки, достатньо буде помити йому лапи. Короткошерстих порід потрібно витирати вологим рушником тільки в тому випадку, якщо забруднення поверхневе. Якщо собака сильно забруднена або пахне непривабливо, собаку потрібно повністю вимити. На питання, як часто мити собаку, є проста відповідь: за потреби. Ретельно купайте собаку не частіше ніж раз на місяць.

Миття цуценя

Цуценя, яке росте з мамою-собакою, мити не потрібно. Вона зробить це за вас. Бактерії, що живуть на шерсті вашої собаки, корисні для формування її імунітету. Але як тільки собака буде розлучена з матір’ю, буде потрібно деяке прибирання. Категорично не можна мити цуценя без причини. Якщо воно сильно забруднене, лазні не уникнути. Для більш ретельного миття використовується період, коли собаці виповнюється близько 4 місяців – в цей період вона, ймовірно, також отримає велику частину щеплень.

Цікаво  Як познайомити цуценя з дорослою собакою?
собака

Як помити собаку? – як часто потрібно мити собаку?

Температура води повинна бути правильною, близько 37 °C. Воно має бути достатньо теплим, щоб утримувати під ним навіть найчутливіші частини вашої шкіри, і при цьому бути достатньо комфортним. На дно ванни (або місткості, в якій ви купаєте собаку) бажано покласти нековзний килимок. Це гарантує, що собака не впаде і водночас не подряпає ванну кігтями. Наповніть ванну достатньою кількістю води та помістіть туди собаку. Перш ніж почати мити, дайте йому час звикнути до нової ситуації. Тільки після цього можна намочити всю його шерсть і нанести спеціальний шампунь для собак. Якщо ваша собака добре переносить шум душу, ви також можете приймати її. Але деякі собаки бояться зливи. Тоді собаку краще облити водою.

Читайте також: Як правильно мити собаку?

Прокрутка до верху