Головна » Собаки для алергіків
Собаки для алергіків

Собаки для алергіків

Собаки для алергіків. З кожним роком кількість алергіків зростає. Навіть якщо у вас алергія на шерсть, це не означає, що ви не можете мати собаку. Насправді це може бути не пряма алергія на собачу шерсть, як думає більшість людей. Основною причиною дискомфорту, пов’язаного з алергічною реакцією у людей, є альбумін, білок, який міститься в слині та сечі собак. Цей білок прилипає до відмерлих клітин шкіри й створює лупу. Коли ви гладите собаку, ви безпосередньо контактуєте з цим алергеном. І виникають неприємні симптоми алергії.

Як розпізнати алергію?

Розпізнати, що у вас алергія, можна за різними симптомами. Найпоширенішими симптомами є чхання, сльозотеча, нежить або свербіж. Якщо ці симптоми з’являються після контакту з собакою, дуже ймовірно, що він є тригером. Якщо ви підозрюєте, що у вас алергія, зверніться до лікаря. Він може провести тест на алергію і точно визначити, на що у вас алергія.

Ви хочете собаку, попри алергію?

Хороша новина для алергіків полягає в тому, що їм не потрібно повністю відмовлятися від собаки. Є породи, які можуть купити навіть алергіки. Ці породи матимуть шерсть без підшерстя. Завдяки цьому алергіки не мають таких сильних симптомів алергії. Ці собаки втрачають набагато менше шерсті та, отже, менше алергенної шкіри. Після контакту з цими собаками у людини будуть лише легкі симптоми алергії або взагалі відсутні. Зараз ряд компаній працює над розробкою вакцини, яка повинна вилікувати людей від алергії на собачу шерсть.

Цікаво  Собака породи бігль - інформація про породу

Пудель – собаки для алергіків

Пудель – одна з «гіпоалергенних» собак. Енергійна та розумна собака, але шукає господаря, який не боїться руху. Характеризується хвилястою шерстю, яка потребує належного догляду.

пудель

Ірландський водяний спанієль

Ця собака також підійде для активного господаря, тому що вона любить рухатися. Тому його варто вибирати в основному спортсменам. Це більша собака, яка важить до 30 кг. Тому він ідеальний, якщо у вас є сад. Хутро має темно-коричневий колір і досить щільний і водонепроникний. Ніякого догляду не вимагає.

Собаки для алергіків

Шнауцер

Шнауцери дуже популярні й виглядають дуже красиво. Це тварини-компаньйони, тому, якщо ви проводите більшу частину часу поза домом, не заводьте цю собаку. У шнауцера подвійна шерсть. Перший складається з м’якого хутра, другий густий і кучерявий. Таке хутро підходить для алергіків, але, на жаль, вимагає регулярного догляду.

шнауцер

бішон – собаки для алергіків

Ця маленька собачка також підходить для більш зручних господарів, які не вимагають надмірних фізичних навантажень. Їх шерсть може бути дуже довгою, навіть до десяти сантиметрів. Тому зрозуміло, що доглядати за ним доведеться регулярно – в тому числі та стригти. Бішон – доброзичлива собака, яка любить людей і тварин.

Собаки для алергіків

Басенджі – собаки для алергіків

Ця розумна собака потребує вправ і дресування. Має дуже тонку шерсть, з якої невелика кількість шерсті.

басенджі

Дивіться також: Як часто потрібно мити собаку?

Прокрутка до верху