Головна » Чи можна собаці квасолю?
Чи можна собаці квасолю

Чи можна собаці квасолю?

Чи можна собаці квасолю? На це питання немає однозначної відповіді, але ви точно не повинні давати своєму вихованцеві сирі боби або навіть варені. Це може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. Собака може з’їсти невелику кількість дуже переварених бобів, але це не повинно бути звичайним частуванням.

Квасоля ставитися до бобових, тому її не можна давати собаці занадто часто і тим більше не в сирому вигляді. Травна система домашньої тварини може дуже погано відреагувати, що може потребувати дуже швидкої медичної допомоги. Подивіться, коли ви можете безпечно давати боби своїй собаці та в яких кількостях?

Сирі боби собакам категорично заборонені. Бобові дуже важко перетравлюються, до того ж дуже часто викликають алергічні реакції та подразнюють травну систему. Якщо собака їсть сирі боби, навіть в невеликих кількостях, це може закінчитися дуже сильними нездужаннями й навіть візитом в клініку, де вихованцеві поставлять крапельницю.

Крім того, сирі боби містять численні інгредієнти, які перешкоджають засвоєнню деяких харчових цінностей (наприклад, йоду, який необхідний для правильного функціонування організму домашніх тварин). Деякі породи собак набагато більше піддаються шкідливому впливу бобів (наприклад, вівчарки, доги, сенбернари та ретривери).

Якщо ви підозрюєте, що ваша собака «вкрала» сиру квасолю, не панікуйте відразу, а стежте за своїм вихованцем. Якщо ви бачите, що він млявий і живіт роздутий, якомога швидше віднесіть його до ветеринара.

квасоля

Варена квасоля для собаки

Якщо ваша собака їсть варену квасолю і не має алергії чи проблем з травленням, вам не потрібно панікувати. Однак варто пам’ятати, що ви можете давати собаці лише дуже переварені боби, які майже розпадаються. Йому це не повинно завдавати шкоди.

Цікаво  Малі породи псів - фото та опис

Однак не ставтеся до нього як до закуски або делікатесу. Нехай це буде смакота, подана один раз на тиждень Його категорично не можна включати у звичайний раціон собаки. Крім того, з бобів добре знімати шкірку і давати вихованцеві тільки м’якуш. Попри те, що шкірка містить багато вітамінів.

Однак варена квасоля може завдати шкоди собакам. В цьому випадку йому краще давати тільки продукти, призначені для собак.

Скільки квасолі можна їсти собаці? – чи можна собаці квасолю?

Найкраще, якщо він мало їсть. Одне або два зерна кожні кілька днів – це ідеальний баланс. Також не забувайте давати йому багато води та якісного сухого та вологого корму. Чудово підійдуть і ароматизовані пасти, які підтримують травну систему собаки. Їх можна придбати в зоомагазинах і деяких ветеринарних клініках.

Варена квасоля для собаки

Дивіться також: Чи можна собакам горіхи?

Прокрутка до верху