Головна » Чи можна собакам горіхи?
Чи можна собакам горіхи?

Чи можна собакам горіхи?

Чи можна собакам горіхи? Виявляється, не всі. Однак є види горіхів, безпечні для домашніх тварин. Горіхи мають багато оздоровчих властивостей, які також корисні для собак. Подивіться, що можна сміливо давати вихованцеві, щоб переконатися, що горіхи йому не зашкодять.

Більшість собак люблять горіхи, але чи безпечна це для них закуска? Виявляється, не всі горіхи можна безпечно давати вихованцеві. Деякі сорти часто викликають захворювання шлунка. Подивіться, які горіхи можна їсти вашій собаці.

Собаки можуть їсти деякі сорти горіхів, але в невеликих кількостях і не кожен день. Їх слід приймати як перекус, а не як звичайне доповнення до раціону. Також варто пам’ятати, що не всі горіхи або їх частини безпечні для вашого вихованця.

Деякі горіхи містять забагато жиру або клітковини й можуть викликати у вашої собаки такі захворювання, як діарея, біль у животі або запор. Деякі горіхи настільки шкідливі, що у вихованця можуть виникнути симптоми сильного отруєння – блювота або слинотеча.

Які горіхи можна їсти собакам?

В першу чергу собаці потрібно давати сухі й свіжі горіхи. Вологі або злегка зіпсовані, вони можуть містити мікотоксини, які є серйозною загрозою для вашого вихованця. Перед подачею горіхи обов’язково очистить від шкірки – якщо ваша собака жує їх самостійно, вона може випадково проковтнути гострі або отруйні частини шкаралупи.

Це не можуть бути горіхи з добавками, такими як спеції, сіль або цукор. Також пам’ятайте про правильну дозу. Кількох горіхів раз на тиждень достатньо.

Чи можна собакам волоські горіхи?

Волоські горіхи містять велику кількість вітаміну Е, магнію, клітковини та цінних ненасичених жирних кислот. Ви можете давати їх собаці, але в невеликих кількостях. Також дуже важливо ретельно очистити горіх – не тільки від шкаралупи, але і від внутрішньої шкаралупи. Для людини він нешкідливий, але для собак дуже отруйний.

Волоські горіхи калорійні, тому будьте обережні з їх кількістю, особливо у собак із зайвою вагою. Ставтеся до них як до смачних ласощів і подавайте їх не частіше ніж раз на кілька днів.

Чи можна собаці їсти арахіс? – чи можна собакам горіхи?

Занадто багато арахісу може викликати розлад шлунка. Тому давати їх можна в дуже невеликій кількості, але не відмовляйтеся від цього ласощі. Арахіс допоможе захистити вашого вихованця від серцево-судинних захворювань.

Цікаво  Як привчити домашніх тварин до туалету?
собака гризе горіх

Щобільше, вони містять рекордну кількість вітаміну В3, або ніацину, а також інших вітамінів групи В. Однак не забувайте купувати їх для вашої собаки без будь-яких звичайних добавок, таких як сіль, спеції та цукор, і особливо уникайте готових продуктів. покриття.

Чи можна собакам їсти фундук?

Фундук дуже безпечний для собак. Він може їсти їх сирими, а також у вигляді горіхових кремів або масел. Однак варто звернути увагу на склад – в ньому не може бути ні солі, ні цукру. Найкраще приготувати такий крем самостійно і давати його собаці в перекус між прийманням їжі один раз в кілька днів.

У лісових горіхах багато калію і кальцію, тому вони позитивно впливають на кістки й м’язи вашого вихованця.

Чи можна собакам мигдаль?

Мигдаль хоч і не токсичний для собаки, але дуже калорійний і містить велику кількість жирів. Якщо вони подобаються вашій собаці, давайте їх лише зрідка. Надмірна кількість горіхів у раціоні собаки може призвести до розвитку ожиріння, навантаження на печінку та підшлункову залозу.

Крім того, мигдаль важко перетравлювати й викликати проблеми зі шлунком.

Які горіхи не можна їсти собакам? – чи можна собакам горіхи?

Деякі види горіхів не можна давати собаці взагалі. Це насамперед:

  • Горіхи макадамі,
  • Бразильські горіхи,
  • чорні горіхи,
  • фісташки.

Що стосується останніх, то вони повинні бути дуже добре очищені та без солі. Фісташки можна давати собаці раз на кілька тижнів у невеликій кількості. Вживання заборонених горіхів може призвести до проблем зі шлунком і викликати симптоми отруєння.

собака з горіхами

Читайте також: Чи можна собакам полуницю?

Прокрутити вгору