Головна » Чи можна собакам полуницю?
Чи можна собакам полуницю

Чи можна собакам полуницю?

Чи можна собакам полуницю? Цим питанням ставляться власники собак, які не хочуть випадково нашкодити своєму вихованцеві. Йому не можна давати багато фруктів і овочів, а от щодо полуниці протипоказань небагато. Подивіться, коли ваша собака може безпечно їсти полуницю.

Харчова цінність полуниці вказує на те, що вона є цінним джерелом вітамінів і мінералів, тому ми охоче тягнемося за нею влітку, а восени й взимку заморожуємо, щоб використовувати для вівсяної каші або коктейлів. Однак чи можна давати собаці полуницю, як і багато інших фруктів і овочів?

Полуниця – один із фруктів, який дуже люблять собаки. Вони соковиті та солодкі, до того ж абсолютно безпечні для вашого вихованця. Тож якщо ви хочете дати своєму песику шматочок полуниці. Однак пам’ятайте, що не варто давати їх занадто багато протягом дня, а також ретельно очистити їх і видалити з них стебла.

Полуниця, як і інші червоні фрукти, містить велику кількість антиоксидантів і речовин, які захищають організм від розвитку раку. Крім того, вони підтримують процеси травлення вашого вихованця і є чудовим перекусом для нього.

Тому ви можете ставитися до полуниці як до ласощів під час тренування собаки та відпрацювання з нею команд або як нагороду за те, що він «хороший пес».

Коли собаці не можна їсти полуницю?

Протипоказань давати полуницю собакам не так вже й багато. Потрібно тільки знати, що у вашого вихованця 100% немає алергії на цей фрукт. Алергія на полуницю може проявлятися по-різному, більш або менш серйозно. Сильними й небезпечними симптомами для вихованця є в першу чергу набряк язика і горла, що утруднює або навіть унеможливлює дихання.

Крім того, потрібно пам’ятати, що не варто давати вихованцеві занадто багато полуниці, щоб надлишок цукру або клітковини не зашкодив йому.

Скільки полуниці можна з’їсти собаці? – чи можна собакам полуницю?

Полуниця повинна бути доповненням до раціону собаки, тому давайте їй лише кілька штук на день. Якщо для вашого вихованця це справжній делікатес і рідкість, ви можете навіть зменшити частоту дачі йому полуниці, щоб він ставився до неї як до справжніх ласощів.

Цікаво  Розмір будки для собаки

Якщо ваша собака їсть занадто багато цих фруктів, ви, швидше за все, побачите це як вільне випорожнення під час прогулянки.

Дивіться також: Чому собака тікає з дому?

Прокрутка до верху