Головна » Декоративні породи собак – елегантність та чарівність
Декоративні породи собак - елегантність та чарівність

Декоративні породи собак – елегантність та чарівність

Декоративні породи собак – елегантність та чарівність. Існує низка причин, які призвели до зростання популярності маленьких собачок. Собаки декоративних порід завдяки невеликим розмірам займають мало місця і можуть знаходитися разом зі своїм господарем. Маленькі собаки чудово підходять для невеликих квартир та будинків. До того ж вони дуже милі та чарівні.

Немає собак, з якими немає проблем. Маленькі собачки нічим не відрізняються від інших собак. Попри скромні розміри, вони являють собою особистість, здатну отримати користь з навчання та дресування. Маленьким собакам необхідні фізичні навантаження та можливість чимось займатися.

Якщо ви вважаєте, що вам потрібний декоративний песик, то вивчіть список, представлений нижче, про найбільш популярні декоративні породи собак. Однак не обов’язково брати додому чистокровного породистого собаку, адже в притулках для бездомних собак живе дуже багато непородистих маленьких собачок, яким теж потрібен будинок і люблячий господар.

Йоркширський тер’єр

Йоркширський тер'єр

Однією з найпопулярніших декоративних порід собак є йоркширський тер’єр. Ці собаки заслужені фаворити серед любителів маленьких собачок. Йоркширський тер’єр дуже красиві й мають м’яку, шовковисту вовну. Йорки вважаються гламурними собачками, яких рідко відпускають гуляти на землю, їм часто зав’язують бантики та надягають різноманітні прикраси. Але не думайте, що ці собаки є безхарактерними. Йоркширські тер’єри попри маленькі розміри все-таки мають характер. Вони навіть можуть виконувати роль сторожового собаки, голосом попереджаючи господаря про те, що відбувається довкола будинку. Але, загалом, йоркширські тер’єри це не робочий собака, а ласкавий і ніжний собака-друг.

Такса

Такса

Іншою не менш популярною декоративною породою собак є такси. Характерною відмінністю такси є дуже довге тіло і короткі лапи. Такси можуть бути мініатюрні та стандартні. Вовна у них буває гладкою, довгою або твердою. Такси дуже добре ставляться до членів своєї сім’ї, вони добрі та ніжні, але не знайомих людей цураються. Якщо ви станете шанувальником цієї породи, то навряд чи зможете від неї відмовитися.

Цікаво  Як привчити домашніх тварин до туалету?

Пудель

Пудель

Пудель теж належить до популярних порід собак. Він відомий завдяки своїм крутим кучерям і специфічним стрижкам, що нагадує помпони, на лапах і голові. Порода пуделя має багату історію, в минулому собак цієї породи дуже любили аристократи. Пуделі також відомі своєю здатністю до виконання різних трюків. Насправді це дуже розумні собаки. Вони бувають декількох видів: той, мініатюрні, малі та стандартні. Собаки породи пудель – довгожителі серед собак.

Ші-тцу

Ші-тцу

Порода ши-тцу також популярна у любителів собак. Цю породу вивели виключно як собаку-друга. Ши-тцу це маленький собака з довгою шовковистою вовною. Багато власників вважають за краще, щоб їхні улюбленці мали коротшу вовну, за якою простіше доглядати. Собаки породи ши-тцу дуже люблять ласку, ніжність та турботу з боку господаря.

Цвергшнауцер

Цвергшнауцер

Собаки породи цвергшнауцер дуже доброзичливі та енергійні. Їх легко впізнати завдяки характерній бороді. Ці тер’єри залишаються однією з найпопулярніших декоративних порід протягом багатьох років. Цвергшнауцери ставляться до своєї сім’ї дуже дбайливо та сильно прив’язуються. Цвергшнауцер може стати чудовим другом.

Чихуахуа

Чихуахуа

Собаки породи чихуахуа є найменшими у світі, але при цьому вони мають яскраво виражений характер. Чихуахуа часто можна побачити на руках знаменитостей. Шерсть у чихуахуа може бути гладкою короткою або довгою. За природою милі та вірні чихуахуа можуть бути дуже активними та зухвалими. Ці дивовижні собачки підходять не всім. Їм потрібне серйозне дресування та соціалізація, тоді з них вийде прекрасний друг.

Карликовий шпіц (померанський)

Карликовий шпіц (померанський)

Довга пухнаста вовна та яскравий темперамент робить цих собак незабутніми. Карликові шпиці енергійні та прив’язані до сім’ї. Але з ними необхідно виявляти обережність, щоб собака не стала панувати над господарем. Це простіше сказати, ніж зробити. Не просто сказати «ні», коли ви бачите цю усміхнену пухнасту кульку. Собаки породи карликові шпіци підходять не всім, тому що з ними треба постійно займатися, бігати та грати, плюс мати сильну волю.

Цікаво  Великі породи собак для дітей - топ 10

Мопс

Мопс

Мопс дуже милі собаки. Ця порода має велику популярність. У мопсів весела і грайлива вдача. Мопси в минулому жили в королівських сім’ях і супроводжували ченців Тибету. Всупереч проблемам, які можуть виникнути з диханням та очима, собаки породи мопс є чудовою домашньою твариною. Ласкаві, активні та врівноважені вони нікого не залишають байдужими. Мопси підходять всім типів сімей.

Бостон тер’єр

Бостон тер'єр

Собаки породи бостон-тер’єр дуже веселі, розумні та вірні. Ця порода була отримана шляхом схрещування англійського бульдога та білого англійського тер’єра. Назву “Бостон” вони отримали на честь міста, в якому були виведені. Бостон-тер’єри грайливі, енергійні та люблять проводити час зі своїми господарями. Загалом вони являються прекрасним другом всієї родини.

Мальтезе (мальтійська болонка)

Мальтезе (мальтійська болонка)

Мальтезе це маленька біла собачка, що має м’який, але сміливий характер. Ця порода належати до групи декоративних порід і є гламурним песиком, який постійно носять на руках. Мальтезе від природи грайливі та енергійні. Вони люблять перебувати у тісному контакті з господарем. У минулому мальтійські болонки прославилися тим, що були улюбленими собаками королів та знатних осіб. Нині ця порода теж має популярність.

Читайте також: Гарні породи собак – краса, характер і відданість

Прокрутити вгору