Головна » Гарні породи собак – краса, характер і відданість
Гарні породи собак - краса, характер і відданість

Гарні породи собак – краса, характер і відданість

Гарні породи собак – краса, характер і відданість. Як заведено вважати, всі собаки походять від диких вовків. Можливо саме тому багато собак виглядають як справжні люті лісові вовки. Вони були першими дикими тваринами, яких змогла приручити людина.

Лабрадор-ретрівер

Лабрадор-ретрівер

Однією з найпоширеніших проблем усіх лабрадорів-ретриверів є їхня любов гризти й жувати все підряд. Краще запастися спеціальними іграшками та кісточками, щоб врятувати меблі та взуття від зубів вашого вихованця. Вони дуже люблять зустрічати членів сім’ї, що повернулися додому, або гостей з трофеєм у роті.

Хоч лабрадори та люблять все гризти й кусати, роблять це вони дуже обережно та акуратно. Вони навіть можуть пронести яйце в роті, не розбивши та не розкусивши його, оскільки лабрадори мають дуже чутливі рецептори. Їх також можна легко відучити жувати речі, за потреби. Ця тварина відмінно піддається дресуванню.

В цілому, лабрадор-ретрівер – дуже спокійний, грайливий та домашній компаньйон, що підходить для будь-якої родини.

Золотистий ретривер

Золотистий ретривер

Ці собаки добре ладнають з дітьми, незнайомими й людьми похилого віку, іншими собаками, кішками та іншими тваринами. Вони готові прощати вам будь-які ваші помилки.

Йому достатньо бачити, що ви йому посміхаєтеся та радійте. Можливість золотистого ретривера «оправлятися» від будь-яких інцидентів є просто феноменальною. Не дарма золотистого ретривера називають найдружнішим собакою!

Німецька вівчарка

Німецька вівчарка

Німецька вівчарка – улюблена порода всіх працівників поліції, охорони та військової справи. Всупереч своїй загрозливій зовнішності цей собака зовсім не ворожий, але досить вольовий і впевнений. Вона вважає за краще перебувати завжди трохи осторонь і не любить яскравих проявів емоцій.

Ця безстрашна порода дуже лагідна стосовно тих, кого вважає членами своєї сім’ї, а ось до незнайомих людей вона навряд чи підійде перша і ставитиметься насторожено і з побоюванням. Якщо ж незнайомець їй припаде до душі, то вона поводитиметься цілком доброзичливо.

Темперамент німецької вівчарки підійде далеко не до кожної родини. Це дуже сильна, незалежна та впевнена в собі натура. Її поведінка завжди говорить про зрілість і великий розум. Вівчарка дуже «прив’язується» до сім’янинів і є для них вірним та відданим другом.

Цікаво  Маленькі пухнасті породи собак - фото та опис породи

Німецька вівчарка була спеціально виведена як найрозумніша порода, що має великий інтелект, що і є її особливістю. Вона легко піддається дресуванню та навчається будь-якої команди вже через п’ять повторень. Саме завдяки цим якостям, поряд із силою та величезними здібностями до навчання, вівчарка відмінно підходить для служби в поліції, охороні та пошуково-рятувальних загонах. Також цей собака підходить як компаньйон сліпим людям.

Сибірський хаскі

Сибірський хаскі

Власники хаскі вибирають цю породу через її незвичайний і задерикуватий темперамент. Ці собаки дуже грайливі, ласкаві, люблять сім’ю.

Ця порода собак дуже любить бігати на далекі відстані. Особливо добре це у них виходить у холодному кліматі. Через товстий вовняний покрив хаскі здатні витримувати найсуворіші погодні умови.

Ці собаки були виведені спеціально для перевезень людей та провізії в упряжках, тому їм завжди потрібно давати сильні фізичні навантаження, інакше вони нудьгуватимуть. Якщо не займатися вихованням хаскі, їхня поведінка вам точно не сподобається.

Хаскі відмінно ставляться до інших собак, якщо вони з дитинства ростуть разом. До кішок, вони, як правило, ставляться агресивніше. Не дарма деякі їхні звички нагадують поведінку вовків.

У порівнянні з іншими собаками хаскі дуже мало їдять і п’ють, при, тому що готові працювати досить довго і старанно. Така витривалість зробила з них ідеальних собак. Власники цієї породи мають бути дуже уважними під час прогулянок. Потрібно стежити, щоб вона завжди була в межах видимості.

Кувас

Кувас

Кувас дуже сильно линяє. Від нього залишається справді багато волосся! Його волосся буде всюди в будинку. Ви навіть можете знайти їх у супі.

Кувас завжди буде чудовим захисником ваших дітей та всієї родини. Якщо ж у гості прийдуть друзі дітей, то краще не залишати їх одних із цим собакою, оскільки він може почати «захищати» своїх маленьких членів сім’ї. Кувас, який виріс і звик жити без дитячих пронизливих голосів і шуму може не порозумітися з малюками.

Важливо пояснити дитині, що дражнити собаку і поводитися з нею грубо не можна.

Бульмастиф

Бульмастиф

Ласкавий захисник – мабуть, найкращий опис бульмастифу. Ця маловідома порода є одним із найкращих варіантів для сім’ї, якій потрібний надійний захист для дому.

Цікаво  Маленькі породи песиків - топ 11

Бульмастиф найчастіше поводитися спокійно, розмірено та не зовсім впевнено приблизно до двох років. Тому власнику не варто чекати, що собака відразу виявить усі свої якості. Коли вона виростає, то стає одним із найкращих сторожів.

Часто люди, бачачи, як бульмастиф грає з дітьми або іншими тваринами, просто не можуть повірити, як змінюється його поведінка залежно від ситуації. Він може легко перетворитися із задерикуватого цуценя на лютого пса, який захищатиме свого господаря від ворога.

Бульдог

Бульдог

Цей собака хоче завжди бути поруч із господарем, і вам доведеться сильно постаратися, щоб не дати йому заснути з вами на ліжку. Крім того, кожен власник англійського бульдога підтверджує його впертість. Він любить жити в тиші та спокої, тому гавкає лише за потреби, а трапляється це не часто. Цілком можливо, що ви не почуєте його голос протягом кількох днів.

Зазвичай бульдог вибирає собі одного господаря і намагається постійно перебувати поруч із ним. Коли собака поряд зі своєю людиною, він абсолютно щасливий. Саме тому для бульдога не добре залишатися одному надто довгий час. Дана порода вимагає постійної уваги, любові та турботи, і тоді вона стане чудовим компаньйоном у житті.

Попри всю чарівність і кумедну зовнішність, цей собака має досить сильний характер. Тому дуже важливо із самого дитинства займатися вихованням бульдога.

Пам’ятайте, що в жодному разі не можна бити собаку або кричати на неї. Від цього вона не слухатиметься більше, а буде залякана і придушена.

Сенбернар

Сенбернар

Сенбернар, відомий, перш за все, як «лагідний гігант». Це величезний, потужний, з добре розвиненою мускулатурою собака. Такі риси породи відмінно підходять для прогулянок з нею по глибокому снігу в найсильнішу завірюху і негоду. Вона має неймовірне чуття і здатна навіть передбачити сходження лавини.

Цікаво  Американський шпіц - вірний друг та чудовий супутник

Ця повільна лагідна собака – відмінний домашній вихованець і улюбленець всіх сім’янинів. Хоча вона не особливо любить гратися, все ж таки чудово ладнає з маленькими дітьми. Попри це завжди потрібно стежити за тим, щоб через величезні розміри собаки не стався якийсь неприємний випадок з дитиною.

Сенбернар може бути трохи впертим, але дуже любить сім’ю, в якій живе.

Німецький дог

Німецький дог

Завжди пам’ятайте, що поведінка вашого собаки залежатиме і від вашої поведінки теж. Наприклад, якщо ви тепло та з радістю вітайте незнайому людину, німецький дог зробить також. Якщо ж ви нервуватимете і переживатимете, ваш стан передасться і вашому собаці.

Німецький дог – неймовірно чутлива тварина. Деяким людям може здатися дивним, що попри свої великі розміри, цей собака вміє ображатися на людей. Він настільки чутливий, що вам доведеться завжди контролювати свій тембр і висоту голосу, щоб ненароком не образити або не зачепити вашого улюбленця. Насправді він просто завжди хоче догодити вам та захистити.

Власники такої породи повинні знати, що навіть маючи лагідний характер, цей собака великих розмірів. Такий факт завжди лякає навколишніх, особливо з маленькими дітьми. Тому завжди тримайте собаку на повідцю поруч із собою. Загалом німецький дог добре ставиться як до дорослих, так і до дітей.

Доберман

Доберман

Добермани дуже віддані тварини, які люблять бути у родинному колі. Насамперед для такого домашнього вихованця потрібен суворий власник, який зможе навчити його дисципліну. Це повинно бути вольова людина, яка не боїться командувати.

Необхідно заздалегідь домовитися з усіма членами сім’ї про встановлені правила поведінки та навчання добермана, яких усі дотримуватимуться. Якщо ж не виховувати такого собаку, вона поводитиметься так, як їй заманеться.

Добермана не потрібно навчати додаткового захисту людини, оскільки ця якість спочатку в ній закладена. Він чудовий сторожовий пес. Дуже важливо провести ретельну підготовку та виховання собаки, і тоді вона стане гарним домашнім улюбленцем.

Читайте також: Великі породи собак для дітей – топ 10

Прокрутити вгору