Головна » Маленькі білі собаки порода – топ 7
Маленькі білі собаки порода - топ 7

Маленькі білі собаки порода – топ 7

Маленькі білі собаки порода – топ 7. Жити з білим собакою — все одно що мати чарівну пухнасту хмарку у себе вдома. Маленькі чи великі, ці собаки справді виглядають чарівно. Існує щонайменше 7 порід білого забарвлення.

Мальтійська болонка

Мальтійська болонка

Мальтійська болонка – мила собака з чорним носом і темними очима. Вона відома своєю гладкою прямою вовною, яка майже не линяє. І тому така популярна!

Мальтезе – найменший собака білого забарвлення. Вона зростає до 25 см заввишки й важить 1,8-3 кг. Вовна може бути як довгою і шовковистою, так і короткою – все залежить від догляду. Розчісуйте мальтезі щонайменше раз на тиждень і регулярно ведіть собаку до грумера.

Представники цієї породи не бояться інших собак і навіть з великими родичами поводяться сміливо. Але до агресії вони не схильні. Навпаки, ця порода дуже доброзичлива щодо інших собак.

Бішон-фризе

Бішон-фризе

Бішон-фризе виглядає як грудочка м’якої білої бавовни. Це грайливі, життєрадісні собаки, які вміють посміхатися майже до вух. А ще вони люблять проводити час зі своєю родиною: ці щасливі маленькі собачки чудово ладнають з дітьми та будуть хорошим вибором для людей, які віддають перевагу собакам, які майже не линяють.

Бішон-фризе – веселі компаньйони, тому не слід очікувати від них сторожових та охоронних якостей. Цей собака може гавкати на незнайомців, але нападати на них не стане.

Бішонов не рекомендується залишати надовго самих. Попри свої невеликі розміри – максимум 7 кг ваги та 30,5 см у загривку – вони можуть поводитися дуже руйнівно.

Ескі

Ескі

Американський ескімос схожий на маленького сніговика – все завдяки ідеально білому забарвленню та чітко-чорним, як справжні вугілля, носу та очам.

Цікаво  Що робити якщо собака падає і трясеться?

Ці собаки бувають карликових, мініатюрних та стандартних розмірів. Найменше малюки виростають, як правило, до 23-30 см, мініатюрні ескі – 30-38 см, стандартні представники породи – 38-48 см.

Незалежно від розміру американський ескімоський шпіц – чарівний собака з високим інтелектом. Виведена ще наприкінці XIX століття, спочатку вона була виключно фермерським собакою. Люди цінували її за поступливий характер, здатність до послуху, любов до трюків — а вже на початку 1900-х років ескімоси «перекваліфікувалися» та стали цирковими собаками.

Білий цвергшнауцер

Білий цвергшнауцер

Білому цвергшнауцеру йде біла борідка — ця деталь робить його ще привабливішим.

Представники породи не найменші у нашому списку, вони важать від 5 до 9 кг. Однак вони точно будуть ідеальними компаньйонами у квартиру чи невеликий будинок. Представникам породи подобається бути поряд з дітьми та сім’єю.

Білий цвергшнауцер – чудовий сторожовий пес. Все тому, що він любить багато і голосно гавкати. Порода також хороша для спільних занять спортом, пов’язаних зі спритністю.

Врахуйте, що цвергшнауцери, як і будь-які інші собаки, повинні проходити регулярні огляди у ветеринара. Це допоможе виключити серйозні проблеми зі здоров’ям.

Вест-хайленд-уайт-тер’єр

Вест-хайленд-уайт-тер'єр

Маленькі та енергійні собаки вест-хайленд-уайт-тер’єри, або вісті, спочатку виводилися для полювання на гризунів.

У цих собак також сильно розвинені сторожові якості – і звідси величезна любов до гавкоту. Вести часто гавкають у гонитві за іграшками, бігаючи по лужку або граючи з дітьми. Коли діти ставляться з повагою, собаки їх дуже люблять.

Вест-хайленди за природою дуже впевнені у собі. Вони рішучі, мужні, віддані своїй сім’ї й водночас мають безтурботний характер.

Представників породи часто можна побачити у телешоу, фільмах та рекламі.

Це активні собаки, тому господарі повинні забезпечувати їм щоденні фізичні навантаження. Те саме стосується догляду за вовною — вісті слід розчісувати щодня.

Цікаво  Шотландська вівчарка - вірний супутник та захоплюючий чотирилапий друг

Ці білі песики люблять грати та розважатися і не проти проводити час із дітьми. Вони також добре ладнають з іншими собаками, але власникам все ж таки необхідно їх правильно дресувати.

Болонка

Болонка

Цей маленький доброзичливий собака завжди дуже спокійний і сором’язливий.

Болонки мають середню довжину пухнастим білим хутром, яке вимагає регулярного догляду. Це допоможе собакам виглядати милими та красивими.

Хоча представники цієї породи самі по собі можуть виглядати не дуже доглянуто, кілька розчісувань на тиждень все ж таки допоможуть запобігти утворенню ковтунів. Часто власники болонок воліють і зовсім підстригати шерсть вихованця, зменшуючи потребу у догляді.

Болоньєзе виростає до 25-30 см при вазі 2,5-4 кг. Ці мініатюрні собаки відрізняються довгими й кучерявими «волосами» суцільного білого кольору. З-під вовни виглядають темні очі та ніс.

Котон-де-тулеар

Котон-де-тулеар

Котон-де-тулеар — мила біла собака, яка одним своїм виглядом може змусити усміхнутися будь-кого. Вона виглядає як маленька хмарка: навіть шерсть у цих собак м’яка і на дотик схожа на бавовну.

Грайливі та енергійні, але водночас легкі та спокійні, котон-де-тулеари — лагідні собаки, з яких виходять чудові компаньйони. Вони легко пристосовуються до будь-якого способу життя, дуже віддані господарям та люблять сім’ї з дітьми.

Вважалося, що ранні предки цих собак були морськими тваринами, які були супутниками моряків.

Ці білі собаки виростають до невеликих розмірів (23-28 см у загривку та 3,6-7 кг ваги), але відрізняються фізичною силою. У них маленьке міцне тіло, трикутна мордочка, а ще круглі очі, які надають тварині допитливого вигляду.

Щоб шерсть собаки не плуталася і виглядала доглянуто, пару разів на тиждень вихованця слід віднімати

Читайте також: Маленькі алабаї – супутники з великим характером

Прокрутити вгору