Головна » Маленькі породи собак для дітей
Маленькі породи собак для дітей

Маленькі породи собак для дітей

Маленькі породи собак для дітей. Породи собак для дітей відрізняються винятковим терпінням і нестримним бажанням грати. До них відносяться бордер-коллі, англійські бульдоги й кокер-спанієлі.

Рішення про покупку собаки – це дуже важливий крок, який вимагає ретельного обмірковування та обмірковування того, чи дійсно ви готові прийняти такий великий виклик. Собака – не іграшка для малюка і потребує постійного догляду протягом усього життя.

Вибираючи породу собаки для дитини, в першу чергу необхідно відповісти на питання, чи здатні ви приділяти час вихованцеві. Часто буває так, що дитяче бажання доглядати за собакою – це просто марна трата часу. Навіть якщо ваша дитина клянеться, що буде гуляти, годувати та купати вихованця, ви завжди повинні в глибині душі думати про відповідальність за вихованця.

Як вибрати породу собаки для дитини?

фото

Якщо ви вже впевнені, що зможете подарувати собаці щасливий будинок, виникає ще одна складність. Хоча характер собаки формується в основному вихованням і соціалізацією, її порода також має значний вплив на її поведінку.

Є кілька порід собак, які особливо рекомендуються для сімей з дітьми. Вони виключно терплячі, люблять грати й не агресивні до дітей.

Пам’ятайте, однак, що в кожному конкретному випадку ви повинні встановити дуже чіткі межі, коли мова йде про контакти вашої дитини з тваринами. Навіть найменша дитина повинна знати, що домашній тварині не можна завдавати шкоди та певні дії категорично заборонені.

Терпляча собака, яка щодня виявляє ангельське терпіння, може поводитися агресивно для самозахисту, що може бути небезпечно.

Маленькі породи собак для дітей

Маленькі породи собак для дітей
  • Англійський бульдог: Бульдог і дитина стануть чудовою парою, але варто звернути увагу на те, щоб тварина не нашкодила вам ненавмисно. Це особливо важливо у випадку з дітьми, для яких вага та неделікатність бульдога можуть мати хворобливі наслідки.
  • Кокер спаніель: Він дуже сімейний пес. Він відданий товариш і дорослих, і дітей. Кокер спанієль ніжний, доброзичливий і відданий.
  • Мопс: Він ніколи не поводиться агресивно. Легко пристосовується до будь-яких умов. Вирощений як собака-компаньйон, він також стане чудовим компаньйоном для наймолодших.
Цікаво  Чи підходить Конг іграшка для цуценяти?

Великі породи собак для дітей

фото
  • Бордер коллі: Більшість собак цієї породи чудово ладнають з дітьми. Пам’ятайте, однак, що це не золоте правило, і контакт між бордер-коллі та дітьми завжди має відбуватися під наглядом дорослих.
  • Золотистий ретривер: її вроджена лагідність означає, що вона виявляє захисний інстинкт стосовно немовляти та гратиме зі старшою дитиною. Це одна з найпопулярніших порід собак для дітей.
  • Голдендудль: Цей помісь пуделя і золотистого ретривера поєднує в собі всі найкращі риси цих порід. Ці собаки – чудові друзі дітей. Вони люблять шалені розваги.
  • Лабрадор: Він любить дітей і любить бути сімейним собакою. Це великий вихованець, також славиться своєю лагідністю. Недаремно лабрадорів часто навчають помічниками незрячих та інвалідів!
  • Німецька вівчарка: При правильному вихованні він буде дуже врівноваженим і турботливим. Завдяки цьому він стане чудовим компаньйоном для дитини, а також її охоронцем і захисником.
  • Ірландський сетер: Охоче ​​до ігор, він швидко встановлює контакт з дітьми. Однак робити це слід під наглядом дорослих.

Дивись також: Як захистити собаку від кліщів?

Прокрутка до верху