Головна » Пірсинг вух – поради
Пірсинг вух

Пірсинг вух – поради

Пірсинг вух. Проколювати вуха бажають більшість жінок у всьому світі. Іноді ми вибираємо лише один, іноді навіть декілька. Можна проколоти мочку вуха або хрящ. Сережки, залежно від того, де вони були розміщені, мають різні назви. Що варто знати про сережку?

Пірсинг вух вимагає належного догляду, щоб запобігти інфекції.

Сережка – це чарівний елемент образу кожної жінки, а часом і чоловіка. Зараз вони в основному використовуються для прикраси, але сотні років тому їх значення в залежності від культури могло бути різним. Кажуть, що проколювання мочки вуха мало захистити від злих духів. Воно було пов’язане з традицією, релігією та віруваннями, а також з положенням, яке займали в тій чи іншій громаді.

Пірсинг вух – гігієна

Проколювання вух – швидка і практично безболісна процедура. Однак рана після проколу вуха, як і будь-яка інша, вимагає особливого догляду та гігієни. Перша сережка повинна бути протиалергічною. Також зверніть увагу на її форму. Вона не повинна потрапляти на волосся або травмувати шкіру. У зв’язку з тим, що вона буде знаходитися у вусі кілька тижнів (поки не загоїться рана), сережка повинна бути маленькою і зручною.

Як має виглядати належна гігієна? Завжди ретельно мийте руки, перш ніж торкатися сережки. Рану можна промити фізіологічним розчином або антисептиком, препарати зі спиртом застосовувати не можна. Будьте обережні, щоб не зачепитися за сережку під час одягання або розчісування, щоб не подразнити ранку.

Більшість людей, які проводять процедуру, рекомендують уникати басейну, сауни та солярію протягом двох тижнів. При появі набряку або почервоніння, що зберігається протягом декількох днів, варто звернутися до лікаря або спеціаліста, який проколював вухо.

Цікаво  Пірсинг брідж – поради при загоєнні

Пірсинг вух – способи пірсингу

Пірсинг, тобто вид прикраси тіла, який полягає в проколюванні певних тканин голкою або іншим пристосуванням і розміщенні сережки в отриманому отворі, несе певний ризик інфікування. Тому так важливо проколювати вуха в перевіреному салоні краси або пірсинг – студії.

пірсинг

Пістолетний метод

Одним з найпопулярніших способів проколювання вух є пістолет. Спеціальним пістолетом «прострілюють» вухо і вставляють в тканину антиалергічну сережку. Хоча метод дуже популярний, у нього є один мінус. Розрив тканин у вусі відбувається дуже швидко, що значно подовжує час загоєння рани, а значить, підвищує ризик розвитку інфекції.

Голчастий метод

Найбільш поширеним і часто використовуваним способом проколювання вух є проколювання голкою. Цей спосіб вважається набагато безпечнішим. Голка не порушує тканину вуха раптово, все робиться набагато повільніше.

Вставте стерильну голку під кутом 90 градусів. Після проколу вставте в отвір антиалергічну сережку. На жаль, процедура пірсингу голкою займає більше часу і є більш болючою.

Види пірсинга вух

Безліч видів пірсингу вух може здивувати багатьох. Найбільш часто вибираються такі пирсинги:

  • Мочка – класичний пірсинг мочки вуха
  • Індастріал – два отвори у верхній частині хряща
  • Трагус – проколювання хряща, найближчого до обличчя
  • Антикозелок – прокол хряща, розташованого безпосередньо над мочкою вуха

Пірсинг вух – протипоказання

Попри те, що проколювання вух є простою та швидкою процедурою, вона, на жаль, несе в собі ризик розвитку інфекції. Проколювання вух, як пістолетом, так і голкою, не рекомендується людям з порушеннями згортання крові.

Важливим протипоказанням є ураження навколо вух, цукровий діабет, епілепсія, гострий гепатит. Лікування не рекомендується людям з алергією на метали, наприклад, срібло.

Скільки коштує пірсинг вух ?

Ціна процедури в основному залежить від обраного нами методу. У більшості випадків процедура використання пістолета трохи дешевша, ніж процедура голки.

Цікаво  Сучасний французький манікюр - від класики до творчості

Читайте також: Пірсинг в пупку – як доглядати?

Прокрутка до верху