Головна » Порода Джек Рассел тер’єр
Порода Джек Рассел тер'єр

Порода Джек Рассел тер’єр

Порода Джек Рассел тер’єр. Розумний, спритний, сміливий, комунікабельний і водночас несподівано сильний. Джек-рассел-тер’єр – спритний і дуже розумний пес, часто з’являється в рекламі й фільмах. Якщо ви мрієте про маленьку, веселу собачку, з якою можна побігати та пограти, а також вона зможе вас захистити в разі необхідності – ви не могли потрапити куди краще!

Характер

фото

Собаки джек-рассел-тер’єр відрізняються великою сміливістю, яка стає в нагоді при пошуку тварин, що живуть в норах. Ці собаки дуже люті на полюванні, а при роботі в групі здатні збити навіть кабана.

Джек-рассел-тер’єри – собаки, відомі своїм дуже доброзичливим характером до людей. Коли йому дають завдання, він виконує його з великою віддачею. Принадою для нього є гонитва за швидкоплинною ціллю. Найкраще, якщо це буде маленький м’ячик або фрисбі.

Будь ласка, пам’ятайте, що ця собака потребує багато вправ і активних прогулянок. Повільні прогулянки по парку точно не задовольнять енергійного Джека Рассела.

Варто пам’ятати, що якщо Джеку не дадуть адекватних можливостей розбігатися і божеволіти, він спробує використати свою енергію іншими способами. Це може призвести до значної шкоди вашому дому. Джек Рассел тер’єри люблять дітей. Вони ідеальні товариші для них.

Жорстокий характер джек-рассел-тер’єрів означає, що вони потребують тривалого навчання. Без належної дисципліни вони можуть домінувати над усією родиною. Собаки цієї породи розумні й кмітливі.

Зовнішній вигляд

Порода Джек Рассел тер'єр

Собаки цієї породи мають білу шерсть з коричневими, рудувато-коричневими або чорними мітками. Найчастіше позначаються голова і спина, хоча зустрічаються і повністю білі екземпляри. Собаки також мають різну довжину шерсті:

  • Короткошерсті – коротке, щільно облипле волосся,
  • ламані – волосся середньої довжини, укладені в одному напрямку,
  • шорстка – досить довге волосся, укладене в різні боки.
Цікаво  Як вилікувати нежить у собаки?

Порода Джек Рассел тер’єр – догляд

фото

Ця собака не потребує особливого догляду та має гарне здоров’я. Середня тривалість життя становить кілька років. Ви повинні переконатися, що ваша собака має потрібну кількість фізичних вправ і підтримує правильну вагу. У представників цієї породи зазвичай великий апетит, тому потрібно звертати увагу на кількість корму для собаки.

Дивись також: Собака породи бігль – інформація про породу

Прокрутка до верху