Головна » Собака породи бігль – інформація про породу
Собака породи бігль - інформація про породу

Собака породи бігль – інформація про породу

Собака породи бігль – інформація про породу. Бігль, адже мова йде саме про цю породу, це собака, повністю позбавлена ​​агресії. Він не покладаючи рук грає з дітьми, добре ладнає з іншими домашніми тваринами й привітно зустрічає гостей. Тому, якщо ви думаєте про сімейну собаку, обов’язково подумайте про це!

Характер

фото

Це собака, яка була створена для полювання і використовувалася в основному для цієї мети протягом століть. Домашнім вихованцем став відносно недавно. У цій новій ролі його цінували насамперед за врівноваженість, доброзичливість і повну відсутність агресії. Чудово почувається в компанії дітей, з якими невтомно грається. Вони дуже прив’язані до сім’янина. Залишений надовго сам, він сумує за своїм господарем і може викликати пустощі та виття. Він також ніжний до незнайомців і завжди радий гостям, що робить його непридатним в якості сторожової собаки. Він також легко уживається з котами та іншими домашніми тваринами.

  • Вибираючи цього вихованця, ви повинні пам’ятати, що він потребує багато вправ. Короткої прогулянки по кварталу або пробіжки в саду йому недостатньо. Йому слід забезпечити додаткові фізичні навантаження. Він стане ідеальним супутником для тривалих поїздок на природу або ідеальним супутником для бігунів. Вдома бігль, який вільно бігає, також буде більш чемним, інакше він може накоїти чимало пустощів: витягувати білизну з сушарки, копатися в саду, закопувати різні речі.
  • Вирушаючи з ним на прогулянку, слід пам’ятати про його мисливський характер – спущений з повідця він може в будь-який момент погнатися за яким-небудь рухомим предметом. При цьому він може віддалятися від власника на велику відстань, особливо коли вловить цікавий запах. Якщо їх залишити без нагляду, вони можуть мати легку тенденцію до блукання.
  • Як і належить мисливському собаці, бігль – собака розумна, але досить уперта і незалежна. Потрібен послідовний і терплячий господар, який буде приділяти багато часу його дресування. Цуценят слід з самого початку привчати до основних команд і ходити на повідцю. Недоліки у вихованні потім важко усунути.
Цікаво  Як правильно мити собаку?

Здоров’я і турбота

Собака породи бігль - інформація про породу
  • Бігль — це порода довгожителів: якщо за нею добре доглядати, вона може прожити до 15-20 років. Найпоширенішими захворюваннями цієї породи є випадання третьої повіки, занадто вузькі слізні протоки, шкірна алергія та епілепсія. Однак слід підкреслити, що ця порода вважається здоровою і рідко хворіє.
  • Бігль має неконтрольований апетит – він справжній ласун і тому має тенденцію набирати вагу. Тому, годуючи його, слід ретельно оцінювати оптимальні порції їжі.
  • Що стосується догляду, ця собака не дуже вимоглива – достатньо розчісувати її раз на тиждень. Після повернення з прогулянки просто витріть його вологим рушником з ворсом і проти нього – так ми не тільки очистимо його шерсть від пилу і забруднень, але і видалимо мертву шерсть. Що стосується купання, то найкраще робити їх за потреби, використовуючи шампунь для короткошерстих собак.

Собака породи бігль – зовнішній вигляд

фото

Голова бігля середнього розміру, міцна, але не важка, без зморшка і складок. Очі досить великі, не глибоко посаджені та не надто опуклі, широко розставлені, з ніжним виразом. Їх колір коливається від темно-коричневого до горіхового. Вуха довгі, низько посаджені, із закругленими кінчиками, звисають уздовж щік. Спина у бігля пряма, грудна клітка глибока, сягає нижче ліктів, ребра добре вигнуті й відходять далеко назад. Передні кінцівки прямі, щільно розташовані під грудьми, добре мускульні. Задні кінцівки мають м’язисті стегна, добре кутові колінні суглоби та міцні, низькі гомілковостопні суглоби. Хвіст міцний, середньої довжини, високо посаджений, тримається весело, але не закручений на спині. Що стосується кольору, то найпоширенішим є так званий триколор, тобто чорний, коричневий і білий.

Дивись також: Наймиліші породи собак

Прокрутка до верху