Головна » Наймиліші породи собак
Наймиліші породи собак

Наймиліші породи собак

Наймиліші породи собак. Не можна ігнорувати цих собак. Багато з них нагадують іграшкових ведмедиків: вони пухнасті, мають круглу голову й очі у формі маленьких вуглинок. Перегляньте наші добірки та оберіть свій улюблений!

Хоча всі вони виглядають настільки гарно, що вам одразу захочеться взяти їх на руки й міцно обійняти, пам’ятайте, що це не м’які тварини, а живі істоти! Якщо їх обійняти занадто міцно, вони можуть роздратуватися. Також їх легко пошкодити, про що слід особливо пам’ятати при спілкуванні з дітьми.

Мініатюрний шпіц

фото

Цю породу назвали наймилішою у світі. Він зірка Інтернету, яка навіть має власний запис у Вікіпедії. Він також має власний профіль у Facebook та Instagram. Своєю популярністю він зобов’язаний своєму зовнішньому вигляду – нагадує плюшеву іграшку. І все це завдяки перукарським процедурам, які робить його власник. Які особливості цієї породи? Померанський шпіц — це невеликі собаки — вони мають розміри до 20 см і важать до 2 кг. Їх найбільшою перевагою є напрочуд довге густе хутро, яке робить їх схожими на маленького плюшевого ведмедика. Також увагу привертають маленькі чорні очі та пухнастий, піднятий хвіст. Собаки цієї породи також володіють чарівним темпераментом – вони радісні, жваві й водночас хоробрі.

Чау-чау

Наймиліші породи собак

Це гідна, врівноважена собака з надзвичайно густою шерстю, яку потрібно щоденно розчісувати. Зовні нагадує лева. Його візитною карткою є піднебіння, ясна та язик чорно-синього кольору. Середнього розміру – до 56 см. За темпераментом це самостійна собака, важко піддається дресування, але дуже віддана господареві і є чудовим охоронцем. Як і померанський шпіц, він ставитися до сімейства шпіців.

Цікаво  Французькі породи собак з фото, назвами та описом

Наймиліші породи собак – Помський

фото

Це нова порода, яка була створена шляхом схрещування сибірських хаскі та цвергшпіців. Якщо ми знаємо обидві породи, неважко уявити їх суміш. Виглядають вони справді приголомшливо – мають довгу пишну шерсть, маленькі стоячі вуха і забарвлення вовка. Усе це змусило його швидко стати улюбленим серед користувачів Інтернету.

Чихуахуа

Наймиліші породи собак

Це найменша собака у світі – її вага коливається від 1,5 до 3 кг. Буває двох різновидів – короткошерста і довгошерста. Вони не вимагають особливого догляду – їх потрібно лише регулярно розчісувати, щоб вони не скидали шерсть по дому. Його характер життєрадісний, доброзичливий, сміливий і впевнений у собі. Він дуже відданий своєму господареві, якого воліє не залишати.

Наймиліші породи собак – Мопс

мопс

Його миле, пласке обличчя може розчулити багатьох людей. Виглядає як мініатюрний бульдог. Має лагідний і товариський характер. Він дуже прив’язаний до сім’ї, з якою живе. Чудово ладнає зі старшими дітьми. Він простий у догляді й не потребує тривалих прогулянок.

Дивись також: Як схуднути собаці? – поради

Прокрутка до верху