Головна » Великі собаки порода – різноманіття та особливості порід
Великі собаки порода

Великі собаки порода – різноманіття та особливості порід

Великі собаки порода – різноманіття та особливості порід. Ви хочете завести велику породу, але спочатку потрібно подумати для якої саме мети. Вам потрібен відмінний сторож, і охоронець, або ви потребуєте собаки – компаньйона. Якщо ви затятий мисливець, то вам підійдуть представники гончих порід.

Серед представників великих розмірів є чудові службові, а є й собаки – пастухи.

У тому чи іншому випадку ви повинні чітко знати, що утримання великих порід набагато складніше, ніж утримання маленьких собак або собак середніх розмірів.

Тому перед покупкою, тверезо оцініть усі свої можливості для утримання, чи підходить вона для ваших житлових умов, чи зможете ви забезпечити їй постійний та тривалий вигул, підтримувати у добрій фізичній формі.

Різеншнауцер

фото

Великий собака службової породи, найбільший вид шнауцерів. Вона є чудовим охоронцем, може бути собакою – компаньйоном, іноді їх використовують для служби в поліції, вони відмінні шукачі. Різеншнауцеру необхідні тривалі прогулянки, рухливі ігри, велике фізичне навантаження, щоб залишатися сильним і активним.

Лабрадор ретривер

фото

За своєю популярністю та потрібність, ця порода не поступається місцем усіма улюбленій німецькій вівчарці. Лабрадорів в наш час використовують у різних областях і послугах. Вони є незамінними помічниками для людини в багатьох випадках, але найпривабливіша якість у них, це повна відсутність агресії до людини.

Англійський мастиф

фото

Англійський мастиф – велика порода сторожових собак. На сьогодні, це собака – компаньйон і чудовий охоронець. Попри величезне зростання і велику вагу, це миролюбний і добрий друг для господаря та його родини. Має гостре чуття охоронця, ніколи відразу не підпустить чужинця до господаря. Потребує ретельного дресування.

Цікаво  Великі породи псів

Акіта іну

Великі собаки порода

Акіта іну – велика, велика порода з міцною статурою. Це розумна, шляхетна, енергійна і горда тварина, з задумливим поглядом. У Японії це дуже популярна порода, що славиться величезною відданістю та любов’ю до господаря. Породу прославив її предок, собака на прізвисько – Хатіко, про його відданість людині складають легенди.

Сенбернар

фото
Великі собаки порода

Сенбернар – великий сторожовий собака. Відома всім як собака – рятувальник, охоронець, і чудовий сторож. За великим розміром ховається добродушне та миле створіння. Він буде для вас і вашої родини не лише надійним охоронцем, а й вірним другом. Сенбернари розумні, піддаються дресуванню, мають відмінний нюх і орієнтацію місцевості.

Кане корсо

фото

Вірний сторож і надійний охоронець. Порода має сміливість, богатирську силу. Йому притаманний вроджений рефлекс для захисту господаря, гострий розум та відмінна інтуїція. У породі поєднується благородство, спокійний, врівноважений характер, грація в рухах, віддане і серце, що любить. Добре піддається дресуванню, тому з навчанням вихованця впорається навіть недосвідчений власник.

Алабай

фото

Алабай гордий, інтелектуально розвинена, впевнена в собі, самостійна істота. Чи не потерпить невідповідного ставлення до себе. До сім’ї, в якій живе, він дуже милий та акуратний. Вся його неприступність, строгість і серйозність втрачається, як тільки він почув голос господаря. Головне правило при спілкуванні – це повага. У роботі та дружбі, виховання вихованця має переважати над дресуванням.

Голден ретривер

Великі собаки порода

Весела, активна і життєрадісна порода стане для вас і вашої родини, не просто домашнім улюбленцем, а вірним другом і надійним помічником. Голден ретривери з роду робочих собак, здатних до виконання різного роду роботи та команд. Вони чудові компаньйони для дітей, будуть з радістю з ними бігати, ловити м’яч, ганяти за ціпком і летючим диском. Вони працьовиті та слухняні, з них виходять чудові собаки – поводирі.

Цікаво  Японська акіта - унікальний характер та краса

Бельгійська вівчарка

фото

Бельгійська вівчарка – універсальна порода. Люди навчилися користуватися її талантами на повну. Бельгійця спокійно можна заводити як охоронець, компаньйон, пастух, собака – поводир, сторож і просто відмінний і відданий друг. Забезпечте собаці її розмірів, просторе місце для життя, хороший корм, і він зможе довго тішити вас і правильно служити.

Читайте також: Великі пси породи

Прокрутка до верху