Головна » Як виглядає здорова рибка?
Як виглядає здорова рибка

Як виглядає здорова рибка?

Як виглядає здорова рибка? Купівля нових риб для вашого акваріума може бути стресом, якщо ви не знаєте, як розпізнати, яка риба, запропонована продавцем, здорова. Розпізнати здорову акваріумну рибу може бути завданням не таким складним, як здавалося б. Декілька ключових ознак може вказати на те, що ваші рибки відчувають себе добре і є в гарному стані.

Щоб допомогти тим, хто вклав не тільки гроші, але й емоції в рибок, які швидко попрощалися з цим світом після заселення в акваріум – раджу, на що варто звернути увагу при покупці рибок.

Оцініть зовнішній вигляд

фото

Перш за все, потрібно уважно оглянути екземпляри, які ви збираєтеся купити. Якщо у риби потерті та мляві плавці – особливо ті, які повинні бути прямими – то, мабуть, варто забути про її покупку, навіть якщо це останній представник цього виду у вашому місті. Важливий не тільки зовнішній вигляд плавників. Купуйте тільки ту рибу, у якої немає луски або плавників. Також уникайте понівечених екземплярів – краще вибирати спритних рибок, які не дають себе бити.

Оцініть поведінку

Як виглядає здорова рибка

Не забудьте попросити базову інформацію про рибу перед її покупкою. З точки зору акваріуміста важливо знати, які рибки за своєю природою спокійні, а які досить активні. Ці знання важливі з двох причин: по-перше, вони дозволять вам оцінити, чи риба, яку ви збираєтеся купити, поводиться природним чином, що підтверджує її здоров’я, а по-друге, характер риби визначає тип супутників, яких ви будете мати. вибрати для них. Також вибирайте рибу з гарним апетитом, ту, яка, якщо вона зграйна за своєю природою, не цурається компанії.

Цікаво  Рибки гуппі догляд

Як виглядає здорова рибка? – транспорт додому

фото

Якщо ви вже вибрали здоровий екземпляр, переконайтеся, що в дорозі не сталося нічого неприємного. Перевозячи рибу із магазину додому, стежте за тим, щоб температура води була максимально постійною, і захищайте рибу від інтенсивного світла.

Узагальнюючи, спостереження за забарвленням, поведінкою й апетитом допоможе вам вчасно виявляти ознаки, що щось не так, і вживати заходів для збереження здоров’я вашої акваріумної риби.

Дивіться також: Рибки гуппі догляд

Прокрутка до верху